Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2016-03-01T12:44:00+01:00 Wielka Świętokrzyska Gala Disco – nadchodzi wielkie święto https://disco-polo.info/uploads/news/2016/03/wielka-swietokrzystka-gala-disco-polo.info_.jpg
Reklama

Wielka Świętokrzyska Gala Disco – nadchodzi wielkie święto

Redakcja , 01 Marzec 2016  12:44
Wielka Świętokrzyska Gala Disco – nadchodzi wielkie święto
Źródło zdjęć:
Reklama

Majówka w tym roku zacznie się nadzwyczajnie, szczególnie dla osób, które lubią taniec, muzykę i dobra zabawę. Na scenie kieleckiego amfiteatru zobaczymy kilkunastu wykonawców, którzy są świetnie znani fanom disco i dance. Oprócz Bad Boys Blue, pu...

Reklama

Majówka w tym roku zacznie się nadzwyczajnie, szczególnie dla osób, które lubią taniec, muzykę i dobra zabawę. Na scenie kieleckiego amfiteatru zobaczymy kilkunastu wykonawców, którzy są świetnie znani fanom disco i dance. Oprócz Bad Boys Blue, publikę do tańca porwą: D-bomb, Andre, Playboys, Piękni i Młodzi, Cliver, Ivan Komarenko, After Party, CamaSutra, MIG, Freaky Boys, Long & Junior, Kordian, B-QLL, Jagoda oraz EratoX. Wielka Świętokrzyska Gala Disco to nie tylko świetna muzyka. To także oszałamiające efekty świetlne i profesjonalne nagłośnienie.

 

Imprezę poprowadzą również gwiazdy – Edyta Folwarska i Maciej Smoliński – prezenterzy stacji Polo TV. To wszystko razem oraz niesamowita sceneria Amfiteatru Kadzielnia na pewno sprawią, że impreza pozostanie na długo w pamięci uczestników.

 

Bilety na galę można już kupować on-line na www.wielkagaladisco.pl. Są także dostępne na portalu ebilet.pl oraz w Empikach w całym kraju. W sprawie biletów grupowych prosimy o kontakt telefoniczny: 737 Aby ułatwić dotarcie na galę osobom z odległych zakątków Polski, zorganizowaliśmy transport wspólnie z firmą Music Bus.

 

plakat gala disco polo kielce disco-polo.info

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielki przebój Zenona Martyniuka inspiracją dla innych gwiazd?! Artysta disco polo rzucił na kolana słuchaczy!
  2. Zarąbista para pojawiła się w disco polo! To będzie największy sztos całego YouTube
  3. Najnowsza produkcja duetu disco polo Skalars i Dance 2 Disco jest już dostępna. Uwagę zwraca tekst
  4. Fani licytują kolację z najpiękniejszymi dziewczynami z Top Girls. W grę wchodzi zdrowie i życie Polaków

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej