2021-07-06T13:35:00+02:00 Top One opublikował w sieci zwiastun swojej nowej produkcji! Gwiazdorzy disco polo zaskoczyli wszystkich! https://disco-polo.info/uploads/news/top-one-opublikowal-w-sieci-zwiastun-swojej-nowej-produkcji-gwiazdorzy-disco-polo-zaskoczyli-wszystkichjpg.jpg

Top One opublikował w sieci zwiastun swojej nowej produkcji! Gwiazdorzy disco polo zaskoczyli wszystkich!

Redakcja , 06 Lipiec 2021  13:35
Top One opublikował w sieci zwiastun swojej nowej produkcji! Gwiazdorzy disco polo zaskoczyli wszystkich!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Top One jest jednym z nielicznych zespołów disco polo, które pozostały wierne swojemu charakterystycznemu brzmieniu


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

To jeden z tych zespołów disco polo, na którego premiery czeka z utęsknieniem spora część fanów! Już niedługo sympatycy popularnych artystów będą mieli okazję, by otwierać szampana. Lada moment do sieci trafi najnowszy teledysk ich ulubieńców!

Zobacz również: Artystki z zespołu Top Girls wystawiły na aukcję swoją złotą płytę! Dochód ze sprzedaży piękne gwiazdy disco polo przekażą potrzebującym!

LEGENDARNA GRUPA DISCO POLO PRZYGOTOWAŁA KOLEJNĄ NOWOŚĆ 

Top One to legendarny zespół disco polo, który od ponad 30 lat nieprzerwanie święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Panowie w trakcie swojej kariery stworzyli masę hitów, bez których fani nie wyobrażają już sobie żadnej imprezy! Jak się okazuje, popularni artyści nie odcinają kuponów od swojej popularności, i w dalszym ciągu tworzą nowe przeboje!

Gwiazdorzy disco polo ostatnimi czasy ostro wzięli się do pracy! W uszach fanów jeszcze nie przestał wybrzmiewać najnowszy kawałek artystów “Tańcz mała tańcz”, który w sieci pojawił się zaledwie dwa miesiące temu, a panowie z Top One już zapowiadają kolejną nowość! Tego nikt się nie spodziewał!

Reklama

'TO MOJE MIEJSCE'

Top One uwielbia robić niespodzianki, bowiem w internecie ukazał się zwiastun premierowego teledysku gwiazdorów disco polo! Piosenka do której panowie nagrali klip nosi tytuł “To moje miejsce”. Z pewnością będzie to kolejna muzyczna perełka w ich karierze!

Top One jest jednym z nielicznych zespołów disco polo, które pozostały wierne swojemu charakterystycznemu brzmieniu. Gwiazdorzy mają świadomość, że za to właśnie kochają ich tysiące fanów. Najnowsza piosenka artystów również będzie utrzymana w stylu starego dobrego Top One!

Premiera klipu “To moje miejsce” przewidziana jest na 15 lipca. Wielbiciele zespołu już zapisali tę datę w swoich kalendarzach. Przecież tak niezwykła nowość nie może przejść im koło nosa!

Zobacz również: Radosna nowina! Uwielbiana artystka z branży disco polo w ciąży! Olga Nitkowska-Brejnak pokazała zaokrąglony brzuszek!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: TOP-ONE - To Moje Miejsce - zwiastun
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Rewelacyjna nowość formacji Mega Jump już dostępna w sieci! To nowy hit disco polo?!
  2. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  3. Gorąca nowość formacji Shantel podbija sieć! Utwór 'O Paulino' stanie się nowym hitem internetu i TikToka?!
  4. Znany zespół disco polo zabiera fanów w muzyczną podróż do lat 80-tych! Ta piosenka to HIT?!
  5. Wyjątkowa nagroda w rękach popularnego gwiazdora disco polo 'To nasz wspólny sukces'
  6. Jesienna depresja Magdy Narożnej - Piękni Młodzi?! Gwiazda rzuciła się wir pracy… przy koniu córki!
  7. Nieszczęśliwa miłość przepustką do kariery w disco polo?! Znani gwiazdorzy połączyli swoje siły i wydali nowość pt. 'Zranione serce'
  8. Elwira Mejk rozpoczyna nowy rozdział w życiu?! Gwiazda disco polo wystąpi w popularnym serialu!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami