Reklama
Polecamy


Reklama

Dramat wokalisty disco polo! Jego syn miał groźny wypadek! Artysta wydał oficjalne oświadczenie!

2019-06-29T22:04:00+02:00 Dramat wokalisty disco polo! Jego syn miał groźny wypadek! Artysta wydał oficjalne oświadczenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/wypadek-mrozacy-krew-w-zylach-syna-gwiazdy-disco-polo-artysta-wydal-oficjalne-oswiadczenie-1561838414.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: YouTube - Waldemar Remiszewski
Reklama


Ogólna

Końcówka maja była dramatyczna dla lidera zespołu Top One

Reklama

Dla gwiazdora muzyki disco polo końcówka maja była jednym z najgorszych momentów w życiu. Syn Pawła Kucharskiego z zespołu Top One miał bardzo groźny wypadek.

Zobacz również: Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!

Artysta disco polo za pomocą mediów społecznościowych poprosił o pomoc dla swojego syna. Nie spodziewał się takiego odzewu, dlatego na oficjalnym profilu Facebookowym grupy Top One został zamieszczony post z podziękowaniami dla wszystkich, którzy okazali empatię i włączyli się w zbiórkę krwi dla syna wokalisty, Rafała. 

Tragiczne zdarzenie, które mroziło krew w żyłach skończyło się na szczęście dobrze. Wypadek syna był dla wokalisty disco polo bez wątpienia jednym z gorszych przeżyć, jakie doświadczył.

W ostatnim czasie napisał: - SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI – TEMAT „KREW DLA RAFAŁA” Miałem, albo może powinienem to zrobić dużo wcześniej, ale nie mając pewności w 100 %, że wszystko zakończy się dobrze, nie chciałem zapeszać. Otóż na chwilę obecną Rafał przebywa już w domu i jego samopoczucie ma się o niebo lepiej niż tydzień, czy dwa po operacji, gdy jeszcze był w szpitalu, choć niestety na razie nie jest w pełni sprawny ruchowo, znaczy, że niestety jest jeszcze przykuty do łóżka.

Szybko wraca do zdrowia, choć jeszcze ogrom pracy przed nim, aby mógł wrócić do formy, jaką posiadał przed wypadkiem. Nie wyobrażacie sobie, ile to męki, bólu, potu i łez. Reasumując wszystko małymi krokami idzie ku lepszemu. Daj Boże jak najszybciej. 

Dlatego też więc TU i TERAZ, gdy wcześniej błagałem Was o pomoc dla niego, chciałbym WAM WSZYSTKIM BARDZO, BARDZO I JESZCZE RAZ BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ !!! Za zupełną bezinteresowność i tak olbrzymi odzew oraz chęć niesienia pomocy. Dziękuję, że podawaliście to innym dalej i dalej i jeszcze dalej, co osiągnęło niebywały rozgłos. Już nie tylko pisali o tym na każdych portalach internetowych, ale też w prawie każdej prasie codziennej, czy tygodniowej. Powiem więcej … zaprosili mnie do programów „Dzień dobry TVN” oraz „ Pytanie na śniadanie”.

Odmówiłem z podziękowaniami, ale nie chciałem z tego robić szopki medialnej, a jedynie chodziło mi o krew dla mojego syna, kierując się prośbą lekarzy o nią. Szybko więc wpadłem na pomysł napisania o tym fakcie na swoim FC i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Pomogliście tym samym nie tylko Rafałowi, ale też i innym, którzy potrzebowali, albo będą potrzebować identycznej pomocy, a nie będą posiadać takiej możliwości przekazu. Kończąc jeszcze raz BAAAAAAAARDZO Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ !!! w imieniu własnym oraz mojego syna.

Jesteśmy WAM dozgonnie wdzięczni. Niedawno powątpiewałem w dobrą wolę ludzi a coraz bardziej umacniałem się w przekonaniu o wszech obecnie panującej znieczulicy społecznej ……. Na szczęście POMYLIŁEM SIĘ  Są dobrzy ludzie i za ich sprawą wierzę, że dobrze może wyglądać Świat. Pozdrawiam z Wyrazami Dozgonnych Podziękowań i Wdzięczności Paweł Kucharski TOP-ONE

Zobacz również: Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!

Trzymamy kciuki za syna wokalisty i życzymy Rafałowi szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Chiny bawią się przy hitach disco polo! Camasutra podbija Azję!
  2. Popularny góral podjął współpracę z gwiazdorem disco polo! Artyści bardzo się zaprzyjaźnili!
  3. Co za piękność! Wokalistka Top Girls - Paula Karpowicz zachwyciła wszystkich wyjątkową stylizacją!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.