Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-06-29T22:04:00+02:00 Dramat wokalisty disco polo! Jego syn miał groźny wypadek! Artysta wydał oficjalne oświadczenie! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/wypadek-mrozacy-krew-w-zylach-syna-gwiazdy-disco-polo-artysta-wydal-oficjalne-oswiadczenie-1561838414.jpg
Reklama

Dramat wokalisty disco polo! Jego syn miał groźny wypadek! Artysta wydał oficjalne oświadczenie!

Redakcja , 29 Czerwiec 2019  22:04
Dramat wokalisty disco polo! Jego syn miał groźny wypadek! Artysta wydał oficjalne oświadczenie!
Źródło zdjęć: YouTube - Waldemar Remiszewski
Reklama

Końcówka maja była dramatyczna dla lidera zespołu Top One

Reklama

Dla gwiazdora muzyki disco polo końcówka maja była jednym z najgorszych momentów w życiu. Syn Pawła Kucharskiego z zespołu Top One miał bardzo groźny wypadek.

Zobacz również: Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!

Artysta disco polo za pomocą mediów społecznościowych poprosił o pomoc dla swojego syna. Nie spodziewał się takiego odzewu, dlatego na oficjalnym profilu Facebookowym grupy Top One został zamieszczony post z podziękowaniami dla wszystkich, którzy okazali empatię i włączyli się w zbiórkę krwi dla syna wokalisty, Rafała. 

Tragiczne zdarzenie, które mroziło krew w żyłach skończyło się na szczęście dobrze. Wypadek syna był dla wokalisty disco polo bez wątpienia jednym z gorszych przeżyć, jakie doświadczył.

W ostatnim czasie napisał: - SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI – TEMAT „KREW DLA RAFAŁA” Miałem, albo może powinienem to zrobić dużo wcześniej, ale nie mając pewności w 100 %, że wszystko zakończy się dobrze, nie chciałem zapeszać. Otóż na chwilę obecną Rafał przebywa już w domu i jego samopoczucie ma się o niebo lepiej niż tydzień, czy dwa po operacji, gdy jeszcze był w szpitalu, choć niestety na razie nie jest w pełni sprawny ruchowo, znaczy, że niestety jest jeszcze przykuty do łóżka.

Szybko wraca do zdrowia, choć jeszcze ogrom pracy przed nim, aby mógł wrócić do formy, jaką posiadał przed wypadkiem. Nie wyobrażacie sobie, ile to męki, bólu, potu i łez. Reasumując wszystko małymi krokami idzie ku lepszemu. Daj Boże jak najszybciej. 

Dlatego też więc TU i TERAZ, gdy wcześniej błagałem Was o pomoc dla niego, chciałbym WAM WSZYSTKIM BARDZO, BARDZO I JESZCZE RAZ BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ !!! Za zupełną bezinteresowność i tak olbrzymi odzew oraz chęć niesienia pomocy. Dziękuję, że podawaliście to innym dalej i dalej i jeszcze dalej, co osiągnęło niebywały rozgłos. Już nie tylko pisali o tym na każdych portalach internetowych, ale też w prawie każdej prasie codziennej, czy tygodniowej. Powiem więcej … zaprosili mnie do programów „Dzień dobry TVN” oraz „ Pytanie na śniadanie”.

Odmówiłem z podziękowaniami, ale nie chciałem z tego robić szopki medialnej, a jedynie chodziło mi o krew dla mojego syna, kierując się prośbą lekarzy o nią. Szybko więc wpadłem na pomysł napisania o tym fakcie na swoim FC i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Pomogliście tym samym nie tylko Rafałowi, ale też i innym, którzy potrzebowali, albo będą potrzebować identycznej pomocy, a nie będą posiadać takiej możliwości przekazu. Kończąc jeszcze raz BAAAAAAAARDZO Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ !!! w imieniu własnym oraz mojego syna.

Jesteśmy WAM dozgonnie wdzięczni. Niedawno powątpiewałem w dobrą wolę ludzi a coraz bardziej umacniałem się w przekonaniu o wszech obecnie panującej znieczulicy społecznej ……. Na szczęście POMYLIŁEM SIĘ  Są dobrzy ludzie i za ich sprawą wierzę, że dobrze może wyglądać Świat. Pozdrawiam z Wyrazami Dozgonnych Podziękowań i Wdzięczności Paweł Kucharski TOP-ONE

Zobacz również: Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!

Trzymamy kciuki za syna wokalisty i życzymy Rafałowi szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna jako królowa disco polo wprawiła w osłupienie fanów! Jej nogi robią furorę w sieci!
  2. Gwiazdeczka disco polo zapomniała się ubrać?! Zobaczcie ponętne ciało zjawiskowej artystki!
  3. Pierwszy artysta disco polo zaszczepił się przeciwko COVID-19! W sieci zawrzało!
  4. Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej