Reklama
Polecamy


Reklama

Sławomir uczestnikiem „Tańca z gwiazdami”

2016-08-16T21:27:00+02:00 Sławomir uczestnikiem „Tańca z gwiazdami” https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/08/taniec-z-gwiazdami.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Mowa o Sławomirze Zapała, aktorze, który jakiś czas temu podbija muzyczną scenę jako Sławomir, w nowym gatunku Rock Polo. Znając poczucie humoru Sławka, możemy spodziewać się wielu zabawnych sytuacji z jego udziałem.   O główną nagrodę nowej ...

Reklama

Mowa o Sławomirze Zapała, aktorze, który jakiś czas temu podbija muzyczną scenę jako Sławomir, w nowym gatunku Rock Polo. Znając poczucie humoru Sławka, możemy spodziewać się wielu zabawnych sytuacji z jego udziałem.

 

O główną nagrodę nowej edycji Tańca z gwiazdami, nasz rodzynek walczył będzie z Olgą KalickąKaroliną Gorczyca, Ewą Błachnio, Misheel Jargalsaikhan, Urszulą Dębską, Mariolą Bojarską-Ferenc, Kamilem Mokrzyckim, Tomaszem Ciachorowskim, Adame Zdrójkowskim i Robertem Wabichem.

 

Trzymamy kciuki za Sławomira!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!
  2. Co za nowość od gwiazd disco polo! After Party podbija rynek muzyki tanecznej?!
  3. Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.