2023-03-26T13:01:00+02:00 Sławomir Świerzyński z Bayer Full zachwycony Skolimem - co powiedział o popularnym artyście? Czy Sławomir Świerzyński z Bayer Full zdradził sekret swojego zachwytu nad popularnym artyście - Skolimem? Sprawdź, co powiedział o nim lider zespołu i jakie to ma znaczeni https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-swierzynski-z-bayer-full-zachwycony-skolimem---co-powiedzial-o-popularnym-artysciepng.png Disco-Polo.info

Sławomir Świerzyński z Bayer Full zachwycony Skolimem - co powiedział o popularnym artyście?


Czy Sławomir Świerzyński z Bayer Full zdradził sekret swojego zachwytu nad popularnym artyście - Skolimem? Sprawdź, co powiedział o nim lider zespołu i jakie to ma znaczenie dla gatunku. Dowiedz się więcej o ewolucji muzyki tanecznej w Polsce i inspiracjach, jakie artyści czerpią z różnych pokoleń i stylów.

Autor: Adam Begier, 26 Marzec 2023  13:01
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Sławomir Świerzyński z Bayer Full zachwycony Skolimem - co powiedział o popularnym artyście?
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nie uwierzysz, jak gwiazdy disco polo Top Girls wyglądały na koncercie! JEST MEGA gorąco!
 2. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
 3. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ

  Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full, który od lat jest autorytetem dla wielu młodych zespołów na polskiej scenie muzycznej, w ostatniej wypowiedzi wyznał, że jest pod wrażeniem muzyki Skolima i jego wokalu. Jakie były jego dokładne słowa i co to oznacza dla gatunku disco polo?

  Zobacz również: "Milion Białych Róż" w wykonaniu Massive – Weselny przebój w nowej wersji!

  Bayer Full to najstarszy zespół muzyki tanecznej w Polsce, którego początki sięgają 40 lat wstecz. Ich muzyka zaczynała się od małych kameralnych imprez i z biegiem czasu zdobyła coraz większą popularność, a zespół zaczął występować na największych scenach estradowych w kraju.

  Sławomir Świerzyński - autorytet w muzyce tanecznej

  Sławomir Świerzyński to lider zespołu Bayer Full, który od lat jest autorytetem dla wielu młodych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Jego doświadczenie i wiedza na temat muzyki tanecznej są nieocenione dla tych, którzy chcą osiągnąć sukces w tej branży.

  Skolim - nowa gwiazda muzyki

  Konrad Skolimowski, znany również jako Skolim, to artysta, który w ostatnich latach zdobył dużą popularność na polskiej scenie muzycznej dzięki hitom takim jak "Wyglądasz idealnie", "Nie dzwoń do mnie mała" czy "Kiss me baby". Jego muzyka to połączenie tradycyjnych brzmień z nowoczesnymi rytmami, które przyciągają coraz większą publiczność.

  Sławomir Świerzyński o muzyce Skolima

  W swojej ostatniej wypowiedzi lider zespołu Bayer Full wypowiedział się na temat muzyki Skolima i wyznał, że jest pod wrażeniem, jak idealnie artysta wstrzelił się w obecne czasy z muzyką, która jest potrzebna dla fanów. Dodatkowo, Świerzyński zaznaczył, że Skolim fantastycznie śpiewał. Sam Konrad Skolimowski nie spodziewał się takich pochwał ze strony wykształconego muzyka, co z pewnością było dla niego wielkim zaszczytem.

  Reakcja fanów Skolima i Bayer Full

  Wypowiedź Sławomira Świerzyńskiego na temat Skolima spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony fanów z Bayer Full, jak i miłośników muzyki Skolima. Wielu z nich zgodziło się z oceną lidera zespołu Bayer Full i podkreśliło, że muzyka disco polo przeszła dużą transformację w ostatnich latach, a artyści tacy jak Skolim przyczyniają się do rozwoju gatunku.

  Wypowiedź Sławomira Świerzyńskiego na temat Skolima pokazuje, że muzyka taneczna to gatunek, który ciągle ewoluuje i ma wiele do zaoferowania. Artyści tacy jak Skolim, którzy łączą tradycyjne brzmienia z nowoczesnymi rytmami, zyskują coraz większą popularność i przyczyniają się do rozwoju muzyki tanecznej w Polsce. Jednocześnie, wypowiedź lidera zespołu Bayer Full pokazuje, że na polskiej scenie muzycznej panuje duża różnorodność, a artyści z różnych pokoleń i z różnych stylów potrafią docenić i inspirować się nawzajem. Dlatego też, słowa Sławomira Świerzyńskiego o Skolimie z pewnością zainteresują fanów muzyki disco polo i pozwolą na jeszcze lepsze zrozumienie i docenienie tej fascynującej gałęzi polskiej muzyki.


  SKOLIM - Kiss me Baby

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!
  2. Arek Kopaczewski w hicie LoverBoya – "Idealni". Ostre słowa gwiazdy disco polo "Wszystko na pokaz! "
  3. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!
  4. Miliony na koncie Kordiana z YouTube! Zobacz, ile zarobił na hitowym teledysku "Lubię wracać"
  5. Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem "Jesteś jak wiosna"!
  6. Prześwitujący materiał i koronka - Tak wokalistka disco polo zaskoczyła! Marta Konopla wygląda przepięknie!
  7. Zmiany w TVP wpłyną na disco polo?! Co dalej z Marcinem Millerem i grupą BOYS?!
  8. AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie