2023-04-30T16:04:00+02:00 Sławomir Świerzyński Bayer Full z hymnem wszystkich Polaków na weekend majowy?! "Nalej mi kieliszek g Sławomir Świerzyński i zespół Bayer Full powracają z jednym z największych hitów disco polo - "Nalej mi kieliszek gorzałki". Czy muzyka disco polo to kicz czy pr https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-swierzynski-bayer-full-z-hymnem-wszystkich-polakow-na-weekend-majowy-nalej-mi-kieliszek-gorzalki-to-prawdziwy-hiciorjpg.jpg Disco-Polo.info

Sławomir Świerzyński Bayer Full z hymnem wszystkich Polaków na weekend majowy?! "Nalej mi kieliszek gorzałki" to prawdziwy hicior!


Sławomir Świerzyński i zespół Bayer Full powracają z jednym z największych hitów disco polo - "Nalej mi kieliszek gorzałki". Czy muzyka disco polo to kicz czy prawdziwe emocje? Sprawdź sam!

Autor: Adam Begier, 30 Kwiecień 2023  16:04
Źródło zdjęć: facebook.com/bayerfull
Sławomir Świerzyński Bayer Full z hymnem wszystkich Polaków na weekend majowy?!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO
 2. Czy Wapniaczka i Ten Gość ustalili właśnie 3 nowe rekordy? Czy ktoś ich pobije?
 3. Rozłam w zespole disco polo! Poszło o wizje i poglądy. Co dalej z grupą i prawami autorskimi?! Mamy komentarz gwiazd!

  Jeśli jesteś fanem muzyki disco polo, na pewno znasz zespół Bayer Full i ich hity, które rozgrzewają serca Polaków od ponad 40 lat. Jednym z takich przebojów jest "Nalej mi kieliszek gorzałki", który teraz powraca na pierwszy plan za sprawą Sławomira Świerzyńskiego.

  Hity zespołu Bayer Full - Sławomir Świerzyński​

  Bayer Full to zespół, który od lat bawi Polaków swoimi przebojami. "Majteczki w kropeczki", "Wszyscy Polacy to jedna rodzina" czy "Blondyneczka" to tylko niektóre z nich. Każdy, kto był kiedykolwiek na weselu, wie, że bez tych hitów impreza nie byłaby kompletna. Bayer Full to ikona muzyki disco polo i kultowy zespół, który wciąż cieszy się ogromną popularnością.

  "Nalej mi kieliszek gorzałki" - powrót przeboju

  "Nalej mi kieliszek gorzałki" to jeden z największych przebojów zespołu Bayer Full. Utwór ten pierwotnie został wydany w 2013 roku i zyskał dużą popularność na Disco Hit Festival w Kobylnicy. Teraz, po 10 latach, Sławomir Świerzyński postanowił przypomnieć ten utwór na swoim kanale YouTube. Opublikowany 30 kwietnia lyrics wideo do piosenki "Nalej mi kieliszek gorzałki" zebrał pozytywne komentarze.

  Muzyka disco polo - kicz czy prawdziwe emocje?

  Muzyka disco polo od lat budzi kontrowersje. Jedni uwielbiają, inni gardzą. Jednak bez względu na to, jakie jest nasze podejście do tej muzyki, nie da się zaprzeczyć, że jest ona częścią naszej kultury i historii. Disco polo to muzyka taneczna, która ma za zadanie bawić i rozgrzewać na parkiecie. Czy to kicz, czy prawdziwe emocje? To zależy od naszej indywidualnej oceny.

  Sławomir Świerzyński i zespół Bayer Full to legenda polskiej muzyki disco polo. Ich przeboje bawią Polaków od ponad 40 lat. "Nalej mi kieliszek gorzałki" to jeden z największych hitów zespołu, który teraz powraca na pierwszy plan za sprawą klipu opublikowanego na kanale YouTube. Czy muzyka disco polo to kicz, czy prawdziwe emocje? To zależy od naszej oceny, jednak nie da się zaprzeczyć, że jest to część naszej kultury i historii.


  Bayer Full - Nalej mi kieliszek gorzałki (Lyric)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Żyjemy Tylko Raz" - nowy hit disco polo od Juniora! Premiera
  2. Znana wokalistka disco polo Milena Grzywacz w dziurawym kombinezonie?! Ogromne prześwity odsłaniają nagie ciało!
  3. Jacek Kurski powraca?! Disco polo powróci do TVP?
  4. Gorąca premiera: Spike odświeża hit "Panna Andzia"! Ten utwór zna cała Polska!
  5. W latach '90 była królową disco polo?! Poznaj sekrety z życia Shazzy, ikony, która od kilku lat walczy z rakiem!
  6. Kordian w Malanowie! Król góralskiego disco polo wystąpi na XIX Dniach Malanowa
  7. Skynova z mega premierą "Diamentowa"! To będzie hit wiosny?!
  8. To prawdziwi mistrzowie wesel! Zobacz, jak Magik Band przekształcił zwykłe wesele w niezapomniane SHOW | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie