2023-06-13T10:26:00+02:00 Skolim z nową produkcją! Premiera już 14 czerwca! Ponownie król latino rozwali system?! Znamy tytuł nowo Skolim ponownie zaskakuje swoich fanów! Premiera nowej produkcji już jutro. Czekamy na letni numer, który może ponownie namieszać na rynku disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/skolim-z-nowa-produkcja-premiera-juz-14-czerwca-ponownie-krol-latino-rozwali-system-znamy-tytul-nowoscijpg.jpg Disco-Polo.info

Skolim z nową produkcją! Premiera już 14 czerwca! Ponownie król latino rozwali system?! Znamy tytuł nowości


Skolim ponownie zaskakuje swoich fanów! Premiera nowej produkcji już jutro. Czekamy na letni numer, który może ponownie namieszać na rynku disco polo.

Autor: Adam Begier, 13 Czerwiec 2023  10:26
Źródło zdjęć: facebook.com/SKOLIMoficjalnie
Skolim z nową produkcją! Premiera już 14 czerwca! Ponownie król latino rozwali system?! Znamy tytuł nowości
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Woners rozgrzał Bełchatów do czerwoności!
 2. Karolina Dziubińska debiutuje! Czy to będzie hit lata?
 3. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!
Reklama

  Skolim zaskakuje ponownie! Premiera nowej produkcji już w środę 14 czerwca

  Konrad Skolim Skolimowski postanowił znów zaskoczyć swoich fanów i ogłosił, że już jutro, czyli 14 czerwca, odbędzie się premiera jego najnowszego utworu. Ten niezwykły krok jest z pewnością odważny, biorąc pod uwagę, że niecały miesiąc temu, dokładnie 19 maja, artysta zaprezentował teledysk do swojego znakomitego utworu pt. "Temperatura", który zdobył już ponad 17 milionów wyświetleń.

  Tajemniczy tytuł "Siostra" dla nowej produkcji Skolima

  Według ustaleń naszej redakcji disco-polo.info nowy utwór nosi tytuł "Twoja Siostra". Jednakże sam Skolim oraz jego ekipa wciąż wahają się co do ostatecznej nazwy. Oficjalna nazwa tego kawałka to: Skolim, Hellfield, Divix - Twoja Siostra. Mamy zatem kolejny raz okazję spodziewać się letniego kawałka, który może ponownie wstrząsnąć polskim rynkiem disco polo. Skolim postanowił wyjaśnić w mediach społecznościowych powody tak szybkiego pojawienia się kolejnej premiery. "Kocham was, dlatego muszę was rozpieszczać Dostaniecie tyle utworów, ile tylko macie ochotę! Zaczynamy!" - napisał Skolim.

  Skolim, jeden z najpopularniejszych artystów w muzyki tanecznej, nie boi się eksperymentować i zaskakiwać swoją publiczność. Jego twórczość cieszy się ogromnym uznaniem, a liczba fanów stale rośnie. Nie bez powodu jego teledyski osiągają milionowe wyświetlenia na platformach internetowych.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Premiera nowego utworu jest więc wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich miłośników muzyki Skolima. Czekamy z niecierpliwością na środę, 14 czerwca, aby przekonać się, jakie niesamowite brzmienia i wizualizacje artysta tym razem nam zaprezentuje. Będzie to z pewnością gorący strzał, który wpisze się w historię polskiej sceny muzycznej. Skolimowskiego trzeba po prostu uwielbiać za jego pasję, zaangażowanie i oryginalność. Jego nowa produkcja zapowiada się obiecująco, a my nie możemy się doczekać, aby ją usłyszeć.

  Czy Skolim ponownie zdoła rozwalić system i podbić serca słuchaczy? Już niebawem się przekonamy!

  Reklama

  SKOLIM - Temperatura

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Ja dla Ciebie żyłem" - Gorąca Premiera Od Zespołu Mig!
  2. Ciarki hitem disco polo?! Malutka zaskakuje z nową produkcją! Mamy HIT lata? Zobaczcie przedpremierę!
  3. Najpiękniejsza para disco polo! Bartek DBomb i przepiękna Natalia kibicują na meczu Polska - Turcja!
  4. TOXIC: Góralski Hit "Rosół z Barana" Podbija Serce Polaków! Zobaczcie VIDEO
  5. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
  6. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
  7. Zostań GWIAZDĄ Disco Star: Precasting na POLOTV.PL - Jak się Zgłosić?
  8. Gorąca premiera: Nowość Kordiana: „Szczęścia życzę Wam”. Fani: To genialna produkcja!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie