Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-10-23T19:43:00+02:00 Sensacyjny traf w disco polo! Daj to Głośniej umiejętnie miażdżą konkurencje! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/ten-wyczyn-przejdzie-do-historii-daj-to-glosniej-z-sukcesem-ktorego-zazdrosci-im-cala-branza-disco-polo-1571851097.jpg
Reklama

Sensacyjny traf w disco polo! Daj to Głośniej umiejętnie miażdżą konkurencje!

Redakcja , 23 Październik 2019  19:43
Sensacyjny traf w disco polo! Daj to Głośniej umiejętnie miażdżą konkurencje!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/toglosniej
Reklama

Takiej sytuacja nikt się nie spodziewał! Na rynku muzyki disco polo pojawili się nowi liderze. Daj To Głośniej zbierają już obfite żniwa

Reklama

Można otwierać szampana! Teledysk zespołu disco polo Daj to Głośniej do piosenki „Mama ostrzegała” przekroczył już ponad 70 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. To jeden z najlepszych wyników w historii muzyki disco polo!

Zobacz również: Piersi gwiazdy disco polo skradły show całej publikacji. Zdjęcie rozpala zmysły fanów.

Jak widać, w tym przypadku to nie doświadczenie jest wyznacznikiem osiągnięć w branży disco polo. Pomału rok 2019 dobiega końca i już wiadomo, że bez wątpienia najlepszym strzałem i odkryciem w świecie disco polo jest formacja Daj To Głośniej.

Nikt nie zakładał, że folkowa propozycja skradnie serca aż tylu milionów Polaków. Ich ponadczasowa propozycja, która została zatytułowana „Mama ostrzegała” okazała się złotym strzałem.

Teledysk do piosenki ma już ponad 70 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Trzeba stwierdzić, że zespół wypada zdecydowanie lepiej od pozostałych wykonawców z branży disco polo.

Być może Daj To Głośniej zmobilizuje się i w końcu pomyśli o nowej propozycji. Co myślicie? Będzie nowość? Z pewnością ich nowa perełka wprowadzi niemało zamieszania do świata disco polo.

Zobacz również: Najgorętsze zdjęcie w historii disco polo. Piersi Magdy Narożnej w pełnej krasie!

Po takim czasie od debiutanckiego kawałka, który okazał się niepodważalnym hitem, zainteresowani nową produkcją będą również pozostali wykonawcy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Najgorętsze zdjęcie w historii disco polo. Piersi Magdy Narożnej w pełnej krasie!
  2. Angelika z Top Girls powaliła na kolana publikacją. Czarne kozaki wokalistki disco polo podkreśliły jej zgrabne nogi.
  3. Urocza gwiazdeczka disco polo zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż. Zobaczcie w jakim miejscu!
  4. Gwiazdor disco polo musiał otrzymał zgodę od Prezydenta Miasta aby móc pracować!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej