Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-10-23T19:43:00+02:00 Sensacyjny traf w disco polo! Daj to Głośniej umiejętnie miażdżą konkurencje! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/ten-wyczyn-przejdzie-do-historii-daj-to-glosniej-z-sukcesem-ktorego-zazdrosci-im-cala-branza-disco-polo-1571851097.jpg

Sensacyjny traf w disco polo! Daj to Głośniej umiejętnie miażdżą konkurencje!

Redakcja , 23 Październik 2019  19:43
Reklama
Sensacyjny traf w disco polo! Daj to Głośniej umiejętnie miażdżą konkurencje!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/toglosniej

Takiej sytuacja nikt się nie spodziewał! Na rynku muzyki disco polo pojawili się nowi liderze. Daj To Głośniej zbierają już obfite żniwa

Reklama

Można otwierać szampana! Teledysk zespołu disco polo Daj to Głośniej do piosenki „Mama ostrzegała” przekroczył już ponad 70 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. To jeden z najlepszych wyników w historii muzyki disco polo!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wplątały się w spore kłopoty?! Pojawiła się policja!

Jak widać, w tym przypadku to nie doświadczenie jest wyznacznikiem osiągnięć w branży disco polo. Pomału rok 2019 dobiega końca i już wiadomo, że bez wątpienia najlepszym strzałem i odkryciem w świecie disco polo jest formacja Daj To Głośniej.

Nikt nie zakładał, że folkowa propozycja skradnie serca aż tylu milionów Polaków. Ich ponadczasowa propozycja, która została zatytułowana „Mama ostrzegała” okazała się złotym strzałem.

Teledysk do piosenki ma już ponad 70 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Trzeba stwierdzić, że zespół wypada zdecydowanie lepiej od pozostałych wykonawców z branży disco polo.

Być może Daj To Głośniej zmobilizuje się i w końcu pomyśli o nowej propozycji. Co myślicie? Będzie nowość? Z pewnością ich nowa perełka wprowadzi niemało zamieszania do świata disco polo.

Zobacz również: Co skrywa wokalistka disco polo?! Gwiazda w ostatnich tygodniach pracowała nad wyjątkową mapą!

Po takim czasie od debiutanckiego kawałka, który okazał się niepodważalnym hitem, zainteresowani nową produkcją będą również pozostali wykonawcy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Bardzo gorące zdjecia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda zachwyca swoimi długimi nogami
  2. Wyjątkowa nagroda trafiła w ręce gwiazdora disco polo! Artysta nie kryje wielkiego szczęścia!
  3. Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?!
  4. Gwiazdeczka disco polo zachwyca nienaganną i ponętną figurą. Konkurentki zielenieją z zazdrości!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej