Reklama


Reklama

Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!

2020-10-17T19:50:00+02:00 Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/video-daj-to-glosniej-bije-rekordy-popularnosci-wyswietlen-przybywa-z-kazda-sekunda-1602942787.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Nikt nie spodziewał się tak spektakularnego sukcesu gwiazd disco polo! Daj to Głośniej pokazali, że nie mają sobie równych

Reklama

Sukces ma to do siebie, że trzeba na niego długo i ciężko pracować. Wart jest on jednak swojej ceny, ponieważ wynagradza wszelkie trudy i dodaje wiatru w skrzydła. Ten zespół disco polo ma ogromne powody do świętowania, z godziny na godzinę odnoszą coraz większy sukces!

Zobacz również: Marcin Miller z wielkim przytupem obejdzie 30-lecie działalności. Gwiazdor disco polo godnie uhonorowany!

O grupie Daj To Głośniej zdecydowanie jest teraz głośno. Wszystko za sprawą ich najnowszego utworu „Ochotę mam”, który miał premierę w ostatni czwartek. Kawałek zachowany jest zdecydowanie w klimacie formacji – energiczny, skoczny, wpadający w ucho. Jeśli już raz się go usłyszy, to ciężko przestać nucić „O la la, O la la…”

W przypadku tego kawałka mówić możemy naprawdę o wielkim sukcesie grupy. Utwór w niecałe 48 godzin na portalu YouTube osiągnął przeszło 397 tys. odtworzeń, a liczba ta stale rośnie! Dodatkowo zdobył także przeszło 10 tys. łapek w górę i jest numerem 3 na karcie na czasie chociaż przez chwilę było to miejsce drugie! Na tym z pewnością się nie skończy! Mamy nadzieję, że zespół Daj To Głośniej nabrała ogromnego wiatru w żagle i każdy ich kolejny utwór będzie lepszy od poprzedniego!

Grupie gratulujemy spektakularnego osiągnięcia i utworu, który już stał się hitem! Kto nie słyszał, ten musi to koniecznie nadrobić! Link znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ten widok długo nie znika z wyobraźni. Niezwykle seksowna gwiazdeczka disco polo szokuje nagraniem!
  2. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!
  3. Wokalistka disco polo ma już dość luksusów! Gwiazda stawia na spartańskie warunki!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.