2020-10-18T16:06:00+02:00 Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/sliczna-gwiazda-disco-polo-emilka-z-daj-to-glosniej-zachwyca-nogi-miekna-po-obejrzeniu-tej-fotorelacji-1602959085.jpg

Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!

Redakcja , 18 Październik 2020  16:06

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
Źródło zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej/

Jej seksowne nogi i bardzo kuszące pozy, mogą naprawdę nieźle namieszać w głowie

Każdy się chyba zgodzi ze stwierdzeniem, że najbardziej pikantną przyprawą całej branży disco polo, są szalenie atrakcyjne kobiety. To właśnie ich wysoka wartość wizualna sprawia, że o muzyce tanecznej myślimy, jak o najpiękniejszym w świecie zjawisku.

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo została mamą! Do sieci wrzuciła wzruszające zdjęcie z dzieckiem!

Modelki, tancerki, aktorki, instrumentalistki i w końcu wokalistki i liderki formacji muzycznych. To te właśnie grupy, naszemu gatunkowi nadały właściwego uroku. Jakiś czas temu, do topowych gwiazd muzyki tanecznej, dołączyła Emila Sanecka. W maju 2019, cała Polska dowiedziała się przed czym i dlaczego mama ją ostrzegała.

Pokochaliśmy zespół Daj to Głośniej za ich folkową charakterystykę i bardzo rytmiczne brzmienie, a Emilkę dodatkowo za wyjątkową urodę. Gwiazda z teledysku na teledysk i z koncertu na koncert, czarowała coraz bardziej, aż w końcu doszliśmy do momentu, w którym piękna wokalistka, swoją urodą doprowadza fanów do szaleństwa.

Grupa Daj to Głośniej opublikowała kilka zdjęć z planu teledysku do piosenki „Ochotę Mam”. Całe show skrada oczywiście atrakcyjna piosenkarka. Jej seksowne nogi i bardzo kuszące pozy, mogą naprawdę nieźle namieszać w głowie obiektywnym obserwatorom. Emilka w branży wyrosła na jedną z najbardziej atrakcyjnych i pociągających postaci.

Zgadzacie się?

Zobacz również: MiłyPan wygrał ze Smolastym w FAME MMA! Walka trwała tylko 48 sekund!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Nowość niezwykłego duetu disco polo podbija sieć! To będzie nowy hit wszystkich dyskotek?!
  2. Śliczna gwiazda disco polo odsłoniła ponętne kształty! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi!
  3. Magda Narożna miała wypadek. Wokalistkę grupy Piękni i Młodzi czeka długa rehabilitacja!
  4. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  5. Popularny wokalista disco polo rozgrzał swoje fanki! Gorące komentarze pod zdjęciem!
  6. Znany aktor Tomasz Ciachorowski nowym gwiazdorem disco polo?! Jego brawurowe wykonanie znanego hitu zachwyciło całą Polskę!
  7. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  8. Zakochana bez granic?! Popularna wokalistka disco polo na zdjęciu ze swoją ukochaną kocicą!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami