Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller (BOYS) na weselu! Państwo Młodzi nie pożałowali sobie pikantnego komentarza!

2020-06-15T20:24:00+02:00 Marcin Miller (BOYS) na weselu! Państwo Młodzi nie pożałowali sobie pikantnego komentarza! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/uwielbiana-formacja-disco-polo-zagrala-na-weselu-marcin-miller-i-spolka-rozgrzali-parkiet-do-czerwonosci-1592169709.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Marcin Miller nie krył radości z występu, a po komentarzu od Pary Młodej, można wywnioskować, że obie strony były zachwycone współpracą

Reklama

Formacja Boys na czele z Marcinem Millerem, swoją charyzmą, doświadczeniem i niebywałą energią sprawiła, że zwykła impreza, stała się weselem marzeń.

Zobacz również: Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!

Muzycy rozbawili gości do niewyobrażalnych granic. Tęsknota przedstawicieli disco polo za imprezami tanecznymi urosła do ogromnych rozmiarów. Można sobie tylko wyobrazić, co czują gwiazdy, które swoją determinację do koncertowania, musiały stłumić wewnątrz siebie i dać upust muzycznej energii poza sceną.

Na szczęście, na horyzoncie pojawia się coraz bardziej widoczny progres. Najwięksi wykonawcy wracają do pracy. Na razie w wymiarze mniejszym niż ten festiwalowy, ale są formacje, które pierwszy kontakt z publicznością mają za sobą. Zespół Boys, razem z wybitnym liderem, wystąpił na przyjęciu weselnym.

Zdjęcie z Państwem Młodym trafiło już na profil popularnej grupy. Gwiazdy wyglądają świetnie. Ich image i energia są niezmienne od lat i już po samych fotografiach widać, jak bardzo udana musiała być impreza. Marcin Miller nie krył radości z występu, a po komentarzu od Pary Młodej, można wywnioskować, że obie strony były zachwycone współpracą:

„Dziękujemy z całego serca ! Był ogień! Pozdrawiamy serdecznie Państwo Młodzi”. Dla całego świata disco polo, bardzo istotne jest, że w końcu można liczyć na realny kontakt z publicznością.

To napawa wielkim optymizmem na kolejne tygodnie, w kontekście koncertowej rzeczywistości.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!

Boys - Najpiękniejsza Dziewczyno

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.