2020-06-15T20:24:00+02:00 Marcin Miller (BOYS) na weselu! Państwo Młodzi nie pożałowali sobie pikantnego komentarza! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/uwielbiana-formacja-disco-polo-zagrala-na-weselu-marcin-miller-i-spolka-rozgrzali-parkiet-do-czerwonosci-1592169709.jpg

Marcin Miller (BOYS) na weselu! Państwo Młodzi nie pożałowali sobie pikantnego komentarza!

Redakcja , 15 Czerwiec 2020  20:24
Marcin Miller (BOYS) na weselu! Państwo Młodzi nie pożałowali sobie pikantnego komentarza!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Marcin Miller nie krył radości z występu, a po komentarzu od Pary Młodej, można wywnioskować, że obie strony były zachwycone współpracą

Reklama

Formacja Boys na czele z Marcinem Millerem, swoją charyzmą, doświadczeniem i niebywałą energią sprawiła, że zwykła impreza, stała się weselem marzeń.

Zobacz również: Fala hejtu na Magdę Narożną! Gwiazda disco polo zaszczepiła się przeciwko Covid-19!

Muzycy rozbawili gości do niewyobrażalnych granic. Tęsknota przedstawicieli disco polo za imprezami tanecznymi urosła do ogromnych rozmiarów. Można sobie tylko wyobrazić, co czują gwiazdy, które swoją determinację do koncertowania, musiały stłumić wewnątrz siebie i dać upust muzycznej energii poza sceną.

Na szczęście, na horyzoncie pojawia się coraz bardziej widoczny progres. Najwięksi wykonawcy wracają do pracy. Na razie w wymiarze mniejszym niż ten festiwalowy, ale są formacje, które pierwszy kontakt z publicznością mają za sobą. Zespół Boys, razem z wybitnym liderem, wystąpił na przyjęciu weselnym.

Zdjęcie z Państwem Młodym trafiło już na profil popularnej grupy. Gwiazdy wyglądają świetnie. Ich image i energia są niezmienne od lat i już po samych fotografiach widać, jak bardzo udana musiała być impreza. Marcin Miller nie krył radości z występu, a po komentarzu od Pary Młodej, można wywnioskować, że obie strony były zachwycone współpracą:

„Dziękujemy z całego serca ! Był ogień! Pozdrawiamy serdecznie Państwo Młodzi”. Dla całego świata disco polo, bardzo istotne jest, że w końcu można liczyć na realny kontakt z publicznością.

To napawa wielkim optymizmem na kolejne tygodnie, w kontekście koncertowej rzeczywistości.

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo zachwyciła skąpą sukienką na weselu! Uwagę skrada wielki dekolt!

Boys - Najpiękniejsza Dziewczyno

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Ponętna gwiazda disco polo czaruje swoim ciałem! Gwiazda zdradziła fanom skrywany sekret!
  2. Gorąca premiera od legendy disco polo! Marcin Siegieńczuk kieruje do fanów ważne przesłanie!
  3. Wraca popularna trasa koncertowa TVP! Pierwszy koncert z gwiazdami disco polo już 20 czerwca!
  4. To będzie nowy letni hit disco polo?! Fani komentują premierę popularnej grupy Spike!
  5. Koncerty disco polo bez publiczności?! Rusza kolejna edycja! Plejada gwiazd na scenie!
  6. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca skąpym bikini! Fanom opadły szczęki 'Wyglądasz pięknie'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami