2020-11-29T16:04:00+01:00 Skandal na weselu?! Klawiszowiec zażądał od gwiazdora disco polo pieniędzy! Pan dostaje od nas tytuł "Cwaniak roku " - gratuluję nominacji napisał gwiazdor disco polo, który po raz pierwszy spotkał się z taką sytuacą https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/kompromitacja-zespolu-wszystko-wydarzylo-sie-na-weselu-na-ktorym-wystapil-gwiazdor-disco-polo-1606298805.jpg

Skandal na weselu?! Klawiszowiec zażądał od gwiazdora disco polo pieniędzy!

Autor: Adam Begier , 29 Listopad 2020  16:04
Skandal na weselu?! Klawiszowiec zażądał od gwiazdora disco polo pieniędzy!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Pan dostaje od nas tytuł "Cwaniak roku " - gratuluję nominacji napisał gwiazdor disco polo, który po raz pierwszy spotkał się z taką sytuacąReklama

Nikt nie wyobraża sobie wesela, bez porządnej dawki disco polo. Na parkietach sal bankietowych, najlepiej sprawdza się taneczny rytm i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Zobacz również: Teresa Werner wszystkich zaskoczyła! Zobacz jej zjawiskowe nogi i odważny dekolt

Coraz bardziej modne staje się także zapraszanie na weselny występ gwiazd muzyki disco polo. Państwo Młodzi przygotowują taką niespodziankę dla gości, bądź jeden małżonek dla drugiego z okazji wspólnego wejścia w nowy, życiowy rozdział. Tak było w przypadku występu jednego z gwiazdorów tanecznego gatunku.

Do świętowania ślubu wraz z gośćmi i Parą Młodą, jakiś czas temu został zaproszony Gesek. Koncert artysty był niespodzianką od świeżo-upieczonego małżonka, dla ukochanej żony. Nie wszystko poszło jednak po myśli zakochanych oraz artysty. Okazało się, że zespół zajmujący się oprawą muzyczną całej weselnej imprezy, nie był skory do współpracy i zarządał od wokalisty 100 zł za udostępnienie nagłośnienia.

SKANDAL NA WESELU?!

Wszystko w internecie opisał Łukasz: „W sobotę zagraliśmy koncert weselny i po raz pierwszy zdarzyła mi się taka sytuacja. Przedstawiciel zespołu weselnego nie chciał udostępnić swojego nagłośnienia, a nasz koncert był niespodzianką od pana młodego - dla żony. Pan "Klawiszowiec" , za darmo nie chciał dać - ale za 100 zł już tak. Jeszcze zdziwiony, że swojego nagłośnienia nie wozimy ... Był też poinformowany wcześniej o takiej atrakcji.

Oczywiście przez całą godzinę naszego koncertu, odpoczywał sobie, spacerował, siedzial przy stole, a na pytanie do gości "kto chce płytę ", pierwszy wolał "ja".Życzę mu, że jak kiedyś pojedzie na salę weselną, właściciel sali też zapyta się go czy przywiózł swój agregat prądotwórczy, albo następnym razem jak napisze do zespołu o udostępnienie aranżacji - to zespół też mu krzyknie za to 100 zł. Pan dostaje od nas tytuł "Cwaniak roku " - gratuluję nominacji Sam koncert - Super, ale na start taki kop , i to po dwóch koncertach, długiej trasie, to scyzoryk sam się otwiera w kieszeni ...”, skwitował artysta.

Dajcie znać, co Wy myślicie o tak chytrym zachowaniu kapeli.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. "Jeden taniec, jedna noc" – Spektakularne wykonanie! Defis, MiłyPan, Topky na żywo! | VIDEO
  2. "Feromony" - Gorąca nowość od Lili w rytmie latino! Zobacz jako pierwszy!
  3. Jesika rozpala serca nowym teledyskiem: "Kochaj mnie" - Premiera Już Jutro
  4. Mamy przedpremierowo nowość: Ela Kliś prezentuje "Nie jestem już sama" | VIDEO
  5. "Byłeś OK" - premiera od duetu Mirage & Yoko!
  6. Power Boy wśród Rolników: Gwiazda Disco Polo na warszawskim proteście
  7. 'Noc Złamanych Serc' w nowej odsłonie! Wykonanie zespołu Massive brzmi niesamowicie! Posłuchajcie nowej wersji!
  8. Mega premiera 'Przez twe oczy zielone" w nowej odsłonie! Wersja na 2024 roku robi wrażenie. Posłuchajcie hitu Zenona Martyniuka!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie