2020-11-01T21:02:00+01:00 O krok od wpadki znanej gwiazdy disco polo?! Z jej ramienia zsunęło się ramiączko https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/ramiaczko-sie-zsunelo-io-krok-od-wpadki-znanej-gwiazdy-disco-polo-1604146635.jpg

O krok od wpadki znanej gwiazdy disco polo?! Z jej ramienia zsunęło się ramiączko

Redakcja , 01 Listopad 2020  21:02
O krok od wpadki znanej gwiazdy disco polo?! Z jej ramienia zsunęło się ramiączko
Źródło zdjęć: instagram.com/paulina_energy

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Piosenkarka śmiało odkryła dekolt,a dodatkowo niesforne ramiączko, zsunęło się z ramienia wokalistki, co mogło spowodować całkowite odsłonięcie biustu

Reklama

Ubiór gwiazd disco polo, bardzo często balansuje na granicy ryzyka. Skąpe stroje, ledwo skrywają intymne części ciała gwiazd. Wystarczy odrobina nieuwagi, jeden niekontrolowany ruch i sensacja gotowa, a oczy fanów nasycone doskonałym widokiem.

Zobacz również: Niezwykły gest grupy Daj to Głośniej! Popularny zespół disco polo udostępnił utwory z nowej płyty za darmo!

Paulina Banaszek z zespołu Energy Girls, to artystka, która chętnie eksponuje swoje fizyczne atuty. To u tej właśnie gwiazdy, najczęściej możemy liczyć na wpadkę związaną z nieplanowanym ruchem i odsłonięciem sedna kobiecości.

Przy okazji ostatniej publikacji, zabrakło bardzo niewiele. Piosenkarka śmiało odkryła dekolt, a dodatkowo niesforne ramiączko, zsunęło się z ramienia wokalistki, co mogło spowodować całkowite odsłonięcie piersi.

Tak się nie stało, ale i tak dekolt został pogłębiony jeszcze mocniej, a serca fanów zabiły jak szalone. Śliczna Paulina świadomie kusi obserwujących, igrając z ich wyobraźnią.

Gwiazda przy okazji każdej publikacji błyszczy bardzo jasno, a tym samym jej i tak pędząca kariera, przyspiesza jeszcze mocniej. Jaki jest Wasz ulubiony przebój grupy Energy Girls?

Napiszcie koniecznie.

Zobacz również: Koniec tajemnic! Gwiazdor disco polo Sylwek Gazda – Power Play w duecie z Iwoną Węgrowską! Co na to fani?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wyjątkowa premiera w świecie disco polo! Nie możecie tej nowości przegapić! Będzie hitem roku 2021?!
  2. Wakacyjna Trasa Dwójki - na scenie plejada gwiazd disco polo! Wśród nich Zenon Martyniuk, Mig i Bayera!
  3. Intrygująca suma na koncie Sławomira! Gwiazdor rock polo największym milionerem w Polsce?!
  4. Koniec tajemnic! Gwiazdor disco polo Sylwek Gazda – Power Play w duecie z Iwoną Węgrowską! Co na to fani?!
  5. Gorące zdjęcia podbijają internet! Uwielbiana wokalistka disco polo Angelika z TOP GIRLS bawi się na Ibizie!
  6. To będzie nowy letni hit disco polo?! Fani komentują premierę popularnej grupy Spike!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami