Reklama
Polecamy


Reklama

Zdjęła stanik i pokazała pośladki! Półnaga wokalistka disco polo walczy z hejtem!

2020-01-20T20:53:00+01:00 Zdjęła stanik i pokazała pośladki! Półnaga wokalistka disco polo walczy z hejtem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/wokalistka-pokazala-posladki-i-zdjela-stanik-to-najlepsze-cialo-w-swiecie-disco-polo-1579546735.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paulina_energy/
Reklama


Ogólna

Ostre słowa wokalistki disco polo trafiły do sieci! Gwiazda walcząc z hejtem zdjęła stanik i pokazała pośladki

Reklama

Półnagie zdjęcia wyciekły do sieci. Fani byli pod wrażeniem jej podejścia do życia i dystansu do siebie. Niejedna kobieta najpierw poważnie, by się zastanowiła, zanim zdecydowałaby się na publikację takich gorących zdjęć publicznie.

Zobacz również: Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!

Paulina z Energy Girls słynie z odważnych zdjęć. Wszyscy doskonale wiedzą, że artystka poza tym, że śpiewa i obraca się w branży disco polo, to ma również inne zainteresowania.

Jednym z nich jest fitness & zumba. Akurat tak się złożyło, że wokalistka jest szczęściarą i spełnia się na każdej jednej płaszczyźnie zawodowej. Zdradziła nam, że będąc małą dziewczynką – marzyła o tym, żeby występować na scenie jako wokalistka, a także mieć możliwość prowadzenia zajęć fitness.

- dlaczego wstawiam takie zdjęcie? Bo Coraz częściej zaczynam mieć nadętych ludzi i hejterow w.... zgadnijcie gdzie  tym bardziej gorąco pozdrawiam swoich „niefanow” bo dzięki Wam chce się żyć. I widzę kiedy mam wokół siebie życzliwe osób i jeszcze bardziej je doceniam Dziękuję. kochani - róbcie swoje, bo nie warto żyć marzeniami lub czyimś planami. Wyobraź sobie, że od Ciebie zależy przyszłość świata. Walcz ze złem - dobrem będzie pięknie - napisała wokalistka disco polo udostępniając intrygującą fotografię, na której zdjęła stanik i pokazała pośladki!

Jedno i drugie udało się Paulinie spełnić. Artystka zna swoją wartość i nie ma żadnych kompleksów. Na swoim Instagramie publikuje bardzo odważne zdjęcia, na których odkrywa niemalże całe ciało.

Trzeba mieć dużo pewności siebie, żeby zdecydować się nie tylko na publikację takich fotografii, ale przede wszystkim na ich wykonanie w takim wydaniu na środku plaży.

Zobacz również: Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!
  2. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  3. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.