2020-05-23T15:22:00+02:00 Zatrzęśli branżą disco polo! Troje artystów połączyło siły tworząc weselny projekt! VIDEO podbija si https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/najpiekniejsza-piosenka-disco-polo-w-historii-piekna-ballada-idealna-na-pierwszy-taniec-1590238976.png

Zatrzęśli branżą disco polo! Troje artystów połączyło siły tworząc weselny projekt! VIDEO podbija sieć

Redakcja , 23 Maj 2020  15:22
Zatrzęśli branżą disco polo! Troje artystów połączyło siły tworząc weselny projekt! VIDEO podbija sieć
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Najpiękniejsza piosenka disco polo w historii?! Piękna ballada idealna na pierwszy taniec!

Reklama

W świecie muzyki disco polo nie brakuje przepięknych piosenek, które idealnie odnajdują się na weselach, czy to podczas pierwszego tańca młodej pary, czy zabawy weselnych gości. Właśnie dziś możecie posłuchać jednej z najpiękniejszych piosenek disco polo, która ma szansę na zawsze wpisać się w historię muzyki tanecznej.

Na początku 2020 roku grupa Playboys wydała singiel pt. "Razem". Piosenka różniąca się stylem od poprzednich produkcji zespołu disco polo stała się hitem. Kuba Urbański lider zespołu Playboys i twórca utworu to jeden z najzdolniejszych wokalistów z branży muzycznej, z pewnością nie spodziewał się, że kilka miesięcy później razem z cudownymi ludźmi nagra nową wersję tego utworu.

Maciej i Magda z projektu The Dziemians, których świat disco polo pokochał za cudowne nowe wersje piosenek po raz kolejny nie zawiedli. Razem z Kubą pokazali niesamowitą premierę.

Nowa wersja utworu pt. "Razem" w wykonaniu Kuby Urbańskiego oraz Maćka i Magdy Dziemiańczuk to strzał w dziesiątkę i z pewnością piosenka podbije serca internautów w naszym kraju. Piosenka otrzymała zupełnie nowe brzmienie, które zagwarantuje, że utwór pojawi się wiele razy na weselach jako pierwszy taniec.

Takiego połączenie w świecie disco polo jeszcze nie było. Czy to właśnie taka ballada stanie się hitem na najbliższe tygodnie? 

Oceńcie sami.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Niezwykły gest grupy Daj to Głośniej! Popularny zespół disco polo udostępnił utwory z nowej płyty za darmo!
  2. Nowy girlsband w disco polo Szpilki odsłonił karty! Znamy datę ich najnowszej premiery!
  3. Piękna gwiazda muzyki disco polo zachwyca w bardzo skąpym i ponętnym bikini!
  4. Piękna wokalistka disco polo pokazała się bez makijażu! Fani przecierają oczy ze zdumienia! Wygląda zjawiskowo?!
  5. Koncerty disco polo bez publiczności?! Rusza kolejna edycja! Plejada gwiazd na scenie!
  6. Wzruszająca chwila w życiu Marcina Millera BOYS! Gwiazdor disco polo otrzymał niespodziewaną wiadomość!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami