Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-23T15:22:00+02:00 Zatrzęśli branżą disco polo! Troje artystów połączyło siły tworząc weselny projekt! VIDEO podbija si https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/najpiekniejsza-piosenka-disco-polo-w-historii-piekna-ballada-idealna-na-pierwszy-taniec-1590238976.png
Reklama

Zatrzęśli branżą disco polo! Troje artystów połączyło siły tworząc weselny projekt! VIDEO podbija sieć

Redakcja , 23 Maj 2020  15:22
Zatrzęśli branżą disco polo! Troje artystów połączyło siły tworząc weselny projekt! VIDEO podbija sieć
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Najpiękniejsza piosenka disco polo w historii?! Piękna ballada idealna na pierwszy taniec!

Reklama

W świecie muzyki disco polo nie brakuje przepięknych piosenek, które idealnie odnajdują się na weselach, czy to podczas pierwszego tańca młodej pary, czy zabawy weselnych gości. Właśnie dziś możecie posłuchać jednej z najpiękniejszych piosenek disco polo, która ma szansę na zawsze wpisać się w historię muzyki tanecznej.

Na początku 2020 roku grupa Playboys wydała singiel pt. "Razem". Piosenka różniąca się stylem od poprzednich produkcji zespołu disco polo stała się hitem. Kuba Urbański lider zespołu Playboys i twórca utworu to jeden z najzdolniejszych wokalistów z branży muzycznej, z pewnością nie spodziewał się, że kilka miesięcy później razem z cudownymi ludźmi nagra nową wersję tego utworu.

Maciej i Magda z projektu The Dziemians, których świat disco polo pokochał za cudowne nowe wersje piosenek po raz kolejny nie zawiedli. Razem z Kubą pokazali niesamowitą premierę.

Nowa wersja utworu pt. "Razem" w wykonaniu Kuby Urbańskiego oraz Maćka i Magdy Dziemiańczuk to strzał w dziesiątkę i z pewnością piosenka podbije serca internautów w naszym kraju. Piosenka otrzymała zupełnie nowe brzmienie, które zagwarantuje, że utwór pojawi się wiele razy na weselach jako pierwszy taniec.

Takiego połączenie w świecie disco polo jeszcze nie było. Czy to właśnie taka ballada stanie się hitem na najbliższe tygodnie? 

Oceńcie sami.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdorska obsada! Znane gwiazdy w premierowej produkcji grupy disco polo - ŁOBUZY!
  2. Trzy prześliczne kobiety zachwycają urodą i śpiewem! To one będą będą rządzić na rynku disco polo?!
  3. Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!
  4. Magda Narożna kusi w czerwonej bieliźnie. To najbardziej gorąca publikacja ostatnich miesięcy!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej