2018-12-18T15:28:00+01:00 Rewelacyjny zespół disco polo na czele! "Zbuntowany anioł" pobiła konkurencję! | VIDEO Dość nietypowa propozycja okazuje się, że to strzał w dziesiątkę! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/12/rewelacyjny-zespol-disco-polo-na-czele-zbuntowany-aniol-pobila-konkurencje-video-1545051159.jpg Disco-Polo.info

Rewelacyjny zespół disco polo na czele! "Zbuntowany anioł" pobiła konkurencję! | VIDEO


Autor: Goliat, 18 Grudzień 2018  15:28
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Dość nietypowa propozycja okazuje się, że to strzał w dziesiątkę!

Rewelacyjny zespół disco polo na czele! "Zbuntowany anioł" pobiła konkurencję! | VIDEO
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Piękni i Młodzi Dawid Narożny wystąpią 6 września w Scorpio Club
  2. 5 dni, 7 koncertów i studia TV – Czadoman ujawnia, co działo się za kulisami jego niezwykle pracowitego tygodnia
  3. Tomasz zaskakuje nowością! Premiera „Z Tik Toka taka lala” już 31 września
Reklama

Ostatnia propozycja od Łobuzów pt. "Zbuntowany anioł" okazuje się, że to idealna produkcja, która podbija serca fanów dobrej muzyki. Ponad 6,4 milionów odsłon w nieco ponad miesiąc plasuje Łobuzów w czołówce, jeśli chodzi o nowości w świecie disco polo.

Łobuzy mają powody do świętowania z powodu zwycięstwa w 239 notowaniu Bestlisty radia Vox Fm. To spory sukces, ponieważ konkurencja była bardzo dużo. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:
„Ja chcę hektara” podbija TikToka. Kaszubska Influencerka z viralowym przebojem końcówki lata 2025

Na drugim miejscu uplasowała się propozycja od Luka Rosi pt. "Na niebiesko", a trzecie miejsce należy do grupy Extazy i piosenki pt. "Kochana moja".

Czy propozycja Łobuzów okaże się najlepsza w głosowaniu na Hit Roku 2018? Oddajecie już teraz swój głos na "Zbuntowanego anioła".

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 18 Grudzień 2018  15:28

Polecamy

Znajdź więcej informacji:

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Stelka prezentuje swój debiutancki singiel „Jesteś kłamstwem”
  2. Ponad 33 miliony odsłon! „Wesele w Dubaju” zespołu Daj To Głośniej robi furorę na koncertach
  3. Thomas Dance zaskakuje nowym singlem „Nie pytaj mnie o to” – klimatyczna produkcja podbija serca słuchaczy
  4. Żona gwiazdy disco polo kusi w skąpej stylizacji! Odważne zdjęcie Angeliki robi furorę
  5. To może być hit lata! Mistrz Pierwszego Planu i „Ciebie chcę mieć” szturmują playlisty przebojów disco polo
  6. Dożynki w Kozodawach 2025 – wielkie święto plonów, koncerty Joker, Megustar, Meffis i DJ Paulo oraz atrakcje dla mieszkańców
  7. Mateusz Rajski z oświadczeniem do fanów i pokrzywdzonych par po odejściu z byłego zespołu
  8. Wraca śniadaniówka Polsatu! W „Halo tu Polsat” w piątek 29 sierpnia zobaczymy Łobuzy i Zenka Martyniuka
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły