Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-24T20:24:00+02:00 PILNE! Wielka tragedia! Gwiazdy disco polo błagają o pomoc! Dom doszczętnie spłonął! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/wielka-tragedia-gwiazdy-disco-polo-blagaja-o-pomoc-dom-doszczetnie-splonal-1590339491.jpg
Reklama

PILNE! Wielka tragedia! Gwiazdy disco polo błagają o pomoc! Dom doszczętnie spłonął!

Redakcja , 24 Maj 2020  20:24
PILNE! Wielka tragedia! Gwiazdy disco polo błagają o pomoc! Dom doszczętnie spłonął!
Źródło zdjęć: instagram.com/lobuzagram
Reklama

Sprawa jest bardzo pilna, ponieważ osiem osób z dnia na dzień utraciło dobytek całego życia

Reklama

Ogromna tragedia i wielki dramat poruszyły świat disco polo. Szybka reakcja gwiazd muzyki tanecznej spowoduje, że ludzki ból po utracie rzeczy dla nas cennych szybko pójdzie w zapomnienie?

Zobacz również: Artystki disco polo pokazały prawdziwą klasę! Czy utwór w ich interpretacji stanie się przebojem?

Artyści oprócz współczucia, mogą realnie wpłynąć na odbudowanie utraconych wartości. Dzięki wsparciu znanych ikon, wszelkie zbiórki szybko osiągają oczekiwany rezultat.

W najnowszej instagramowej relacji, zespół Łobuzy błaga o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli! W ckliwym poście, idole informują, że w dobie problemów z pandemią, istnieją jeszcze inne, bardzo ważne sprawy! Artyści udostępniają link do zbiórki i apelują w sprawie 8 - osobowej rodziny, która w wyniki pożaru straciła dach nad głową!

Sprawa jest bardzo pilna, ponieważ osiem osób z dnia na dzień utraciło dobytek całego życia! Dzięki dobrym sercom gwiazd disco polo, w krótkim czasie o zbiórce pieniędzy dowiedziało się dużo osób!

Już nie raz artyści potrafili pokazać swoją wielkość poza sceną. To kolejny przykład niezatraconego człowieczeństwa i ogromnej dobroci. Wszyscy czujemy dumę, widząc jak otwarci na ludzkie problemy są nasi gwiazdorzy!

Mamy nadzieję, że kwota potrzebna dla skrzywdzonej przez los rodziny szybko osiągnie zamierzony pułap!

Zobacz również: Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!
  2. Fani zbierają szczęki z podłogi! Kuszące i piękne nogi gwiazdy disco polo przepustką do kariery?!
  3. Magda Narożna szokuje fanów! Królowa disco polo pożegnała się ze swoim znakiem rozpoznawczym!
  4. Dekolt do pasa!! Dosłownie! O tej kreacji żony Sławomira będziemy pamiętać bardzo długo

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej