Reklama
Polecamy


Reklama

PILNE! Wielka tragedia! Gwiazdy disco polo błagają o pomoc! Dom doszczętnie spłonął!

2020-05-24T20:24:00+02:00 PILNE! Wielka tragedia! Gwiazdy disco polo błagają o pomoc! Dom doszczętnie spłonął! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wielka-tragedia-gwiazdy-disco-polo-blagaja-o-pomoc-dom-doszczetnie-splonal-1590339491.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/lobuzagram
Reklama


Ogólna

Sprawa jest bardzo pilna, ponieważ osiem osób z dnia na dzień utraciło dobytek całego życia

Reklama

Ogromna tragedia i wielki dramat poruszyły świat disco polo. Szybka reakcja gwiazd muzyki tanecznej spowoduje, że ludzki ból po utracie rzeczy dla nas cennych szybko pójdzie w zapomnienie?

Zobacz również: Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!

Artyści oprócz współczucia, mogą realnie wpłynąć na odbudowanie utraconych wartości. Dzięki wsparciu znanych ikon, wszelkie zbiórki szybko osiągają oczekiwany rezultat.

W najnowszej instagramowej relacji, zespół Łobuzy błaga o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli! W ckliwym poście, idole informują, że w dobie problemów z pandemią, istnieją jeszcze inne, bardzo ważne sprawy! Artyści udostępniają link do zbiórki i apelują w sprawie 8 - osobowej rodziny, która w wyniki pożaru straciła dach nad głową!

Sprawa jest bardzo pilna, ponieważ osiem osób z dnia na dzień utraciło dobytek całego życia! Dzięki dobrym sercom gwiazd disco polo, w krótkim czasie o zbiórce pieniędzy dowiedziało się dużo osób!

Już nie raz artyści potrafili pokazać swoją wielkość poza sceną. To kolejny przykład niezatraconego człowieczeństwa i ogromnej dobroci. Wszyscy czujemy dumę, widząc jak otwarci na ludzkie problemy są nasi gwiazdorzy!

Mamy nadzieję, że kwota potrzebna dla skrzywdzonej przez los rodziny szybko osiągnie zamierzony pułap!

Zobacz również: Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zakochany od pierwszego wejrzenia?! To musi być miłość!
  2. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  3. Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.