Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-12T15:35:00+01:00 Piosenka, która zmieniła bieg historii. Sławomir wraz z żoną nawet nie śnił o tyłu milionach! https://disco-polo.info/uploads/news/piosenka-ktora-zmienila-bieg-historii-slawomir-nawet-nie-snil-o-tylu-milionachjpg.jpg
Reklama

Piosenka, która zmieniła bieg historii. Sławomir wraz z żoną nawet nie śnił o tyłu milionach!

Redakcja , 12 Marzec 2021  15:35
Piosenka, która zmieniła bieg historii. Sławomir wraz z żoną nawet nie śnił o tyłu milionach!
Źródło zdjęć: instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/

Podtatrzańska opowieść, zapisana w porywającej melodii i znakomitych słowach, obudziła w słuchaczach wiarę we własne przeżycie podobnej przygody

Reklama

Piosenki o charakterystyce disco polo, cieszą się zawrotną popularnością. Mimo tego, kiedy kilka lat temu na solidnym fundamencie muzyki tanecznej, ambitny człowiek z wąsem rozpoczął budowę nowego muzycznego nurtu, nikt nie spodziewał się aż takich efektów.

Zobacz również: Znana grupa disco polo zmieniła nazwę! Powodem jest tajemnicza współpraca!

Cała Polska oszalała na punkcie porywającego rock polo, a jego bezsprzeczny pionier, rozsławił swoje imię do granic możliwości. Dziś efektem "Sławomiromani" są miliony, których wcześniej nikt nie zdobył.

Sławomir Zapała, wraz z żoną i zdolnymi muzykami, kilka lat temu opublikował utwór pt. "Miłość w Zakopanem". Podtatrzańska opowieść, zapisana w porywającej melodii i znakomitych słowach, obudziła w słuchaczach wiarę we własne przeżycie podobnej przygody. Tak trafna kompozycja spowodowała przepotężne profity. Jednym z nich jest rekordowa liczba odtworzeń utworu w serwisie YouTube. Już teraz pod teledyskiem widnieje liczba 230 mln.

Szokująca popularność produkcji jest efektem jej doskonałości. Mimo, że od premiery minęły niemal 4 lata, to jeszcze kilkanaście dni temu, tłum urlopowiczów spontanicznie i a capella odśpiewał na Krupówkach tekst wielkiego hitu Sławomira. Tłum, który mimo pandemii i mrozu, gotów był polewać się wspomnianym w przeboju szampanem.

Majstersztyk Sławomira, to przebój ponadczasowy i nikt mu tego statusu nigdy nie odbierze. Gratulujemy i życzymy kolejnych tak udanych kompozycji.

A Wy posłuchajcie raz jeszcze "Miłości w Zakopanem".

Zobacz również: Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!

Reklama
Zobacz teledysk: SŁAWOMIR - Miłość w Zakopanem
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wokalista disco polo zafascynowany kobietą! Gwiazdor jest wierny ukochanej!
  2. Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją córkę! To już duża, piękna dziewczyna!
  3. Dramat rodzinny gwiazdora disco polo! Trwa walka o życie Jego dziadka! Artysta błaga o pomoc!
  4. Wokalista disco polo postawił na beztroskie wakacje bez liczenia gotówki w portfelu!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej