Intense

IntenseNajnowszy artykuł o Intense

'Trzymaj się od niego z dala' w nowej wersji rodem z lat 90! Taki klimat kochają Polacy?

2024-03-15 20:32

Zespół Intense i producent Loki łączą siły, by nadać klasycznemu hitowi disco polo 'Trzymaj się od niego z dala' nowe, retro brzmienie. Sprawdź najnowszą w Czytaj więcej

Reklama

Zespół Intense to muzyczna rewelacja prosto z Zambrowa, której początek działalności datuje się na 2020 rok. Za sterami tej muzycznej machiny stoi Kamil Czarnecki - człowiek, który mimo wcześniejszych sukcesów jako autor tekstów, kompozytor, DJ i realizator dźwięku, postanowił zrealizować własną wizję muzyczną. Jego decyzja zaowocowała hitem "Roześmiane usta", który zapoczątkował meteoryczną karierę grupy.

Po sukcesie debiutanckiego singla, Intense zaskoczyło fanów utworem "Powiedziała tak", który stał się viralowym fenomenem na polskiej scenie muzycznej. 2021 przyniósł zaś kolejne muzyczne niespodzianki - singiel "Oczy tej dziewczyny" zadebiutował w radiu VOX FM, zbierając entuzjastyczne recenzje zarówno od krytyków, jak i fanów disco polo.

Inspiracje muzyczne czerpane z lat '90 łączą się w twórczości Intense z nowoczesnością i świeżością. Rezultatem tej mieszanki jest unikatowy styl, który zdobywa serca słuchaczy. Potwierdzeniem sukcesu jest ich najnowszy singiel "Twojej sukni biel" oraz premierowa płyta promocyjna, stanowiąca kompilację dotychczasowych osiągnięć zespołu.

Intense to zespół, który nieustannie się rozwija, a jednocześnie pozostaje wierny swoim korzeniom i inspiracjom. Z niecierpliwością czekamy na kolejne muzyczne perełki od tej utalentowanej formacji!

Skład zespołu:

Kamil Czarnecki

Reklama