2024-02-28T15:21:00+01:00 Impreza roku?! Festiwal Disco Ostróda 2024 pod patronatem Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info! Co Festiwal Disco Ostróda 2024 to wydarzenie roku! Największe gwiazdy disco polo, niesamowita atmosfera i taneczne hity pod patronatem Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info https://disco-polo.info/uploads/news/festiwal-disco-ostroda-2024-pod-patronatem-polo-tv-disco-polo-music-oraz-disco-poloinfojpg.jpg Disco-Polo.info

Impreza roku?! Festiwal Disco Ostróda 2024 pod patronatem Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info! Co będzie się działo?!


Festiwal Disco Ostróda 2024 to wydarzenie roku! Największe gwiazdy disco polo, niesamowita atmosfera i taneczne hity pod patronatem Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info!

Autor: Adam Begier, 28 Luty 2024  15:21
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Impreza roku?! Festiwal Disco Ostróda 2024 pod patronatem Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info! Co będzie się działo?!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 2. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
 3. Ile zarobił? Dawid Narożny i jego "Królowa jest tylko jedna" rekordzistą na YouTube!

  Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń dla fanów disco polo – Festiwal Disco Ostróda 2024. Już 19 i 20 lipca, malownicze miasto Ostróda zmieni się w serce pulsującej muzyki i niezapomnianych emocji. Wydarzenie to, wspierane przez Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info, zapowiada się jako kultowa impreza, która zapisze się w historii polskiej muzyki disco polo.

  Festiwal Disco Ostróda 2024 - Kto wystąpi: PLEJADA GWIAZD 

  Festiwal przyciąga imponującą listą wykonawców, którzy staną na scenie i zapewnią niezapomniane wrażenia. Wśród gwiazd znajdą się: Skolim, Dr.Swag, Czadoman, Mig, Miły Pan, Defis, DiscoBoys, Justyna Lubas, Bayera, Łobuzy, Andre, Mejk, Topky, Menelaos, Piękni i Młodzi Dawid Narożny, Agbe, Bartosz Jagielski, Fantastic Boys, Diadem, Luka Rosi, Exaited, Focus, Spontan, Blondi, D-Bomb, Power Play, Freaky Boys, Raider, Brylant, Jagoda, Junior, Roxaok, Klaudia Zielińska, Marcin Siegieńczuk, Megi, Intense, Impuls, Fanatic, Quest, Effect, Bedi, Minimal, Clubbersi, Niunio, LaViola, Dance2Disco, Long&Junior. Obecność takich gwiazd gwarantuje, że będzie to najlepsza i najbardziej prestiżowa impreza disco polo w Polsce w tym roku.

  Festiwal Disco Ostróda 2024 - Patronat Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info

  Festiwal Disco Ostróda 2024, dzięki patronatom Polo TV, Disco Polo Music oraz naszego portalu Disco-Polo.info, staje się wydarzeniem nie tylko dla fanów tego gatunku, ale również dla każdego, kto ceni sobie dobrą zabawę i wyjątkową atmosferę. Wszystkich miłośników disco polo zapraszamy do Ostródy, aby wspólnie świętować i tańczyć w rytmach, które poruszą każdego.

  Organizatorzy zapewniają, że Festiwal Disco Ostróda 2024 będzie nie tylko muzyczną ucztą, ale także wydarzeniem oferującym niezapomniane doznania. Pulsujące rytmy, kolorowe światła i elektryzująca energia sprawią, że uczestnicy poczują prawdziwego ducha disco. Jest to idealna okazja, aby oderwać się od codzienności i zanurzyć w świecie pełnym radości, tańca i niezapomnianych wrażeń.

  Obecność tak wielu znanych artystów na jednym festiwalu świadczy o rosnącym znaczeniu i popularności disco polo. Jest to wydarzenie, które każdy miłośnik tej muzyki powinien zapisać w swoim kalendarzu.

  Przygotujcie się na niezapomniany weekend pełen muzyki, tańca i doskonałej zabawy. Do zobaczenia w Ostródzie! Kup bilet

  Galeria zdjęć:
  Plik Disco Ostróda 2024 - marzec.jpg_0..jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Woners na Stamford Bridge! Tak gwiazdor disco polo realizuje marzenia!
  2. Ze sceny na ulicę! Gwiazdor disco polo Marek Żurobski walczył przed śmiercią o przetrwanie! Jego odejście pogrążyło fanów disco.
  3. Iness przebija legendy disco polo! To najpopularniejsza kobieta w branży?
  4. "Impreza na całego" z Mr Sebii i Systematic – Gorący premiera disco polo
  5. Dawid Narożny spragniony królowej?! Zorganizował zaskakujący casting - wypowiedzi kandydatek szokują!
  6. Wielka niespodzianka dla fanów BMW?! Gwiazdy disco polo Faster zaskakują w nowości "BEEMA"!
  7. Skolim i Cleo "Dziewczyno Piękna" w szokującej wersji! Nie uwierzysz, jak brzmi teraz!
  8. Marioo przełamuje schematy! Nowy hit 'Schowaj Mnie' - powrót do lat 80. Sprawdź

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie