Reklama
Polecamy


Reklama

Tragiczna wiadomość obiegła świat disco polo. Przyszedł czas na pożegnanie...

2020-07-26T20:28:00+02:00 Tragiczna wiadomość obiegła świat disco polo. Przyszedł czas na pożegnanie... https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/tragiczna-wiadomosc-obiegla-swiat-disco-polo-przyszedl-czas-na-pozegnanie-1595718834.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Czasami przychodzi jednak czas, kiedy na chwilę należy przyciszyć muzykę i wspólnie przeżyć smutne chwile

Reklama

Świat disco polo, to przeważnie wielkie festiwale, tłumy fanów, głośne imprezy, śmiech i zabawa. Czasami przychodzi jednak czas, kiedy na chwilę należy przyciszyć muzykę i wspólnie przeżyć smutne chwile, pogodzić się z informacją, która wszystkich zaskoczy.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zaśpiewał na weselu dla swojej żony! Dołączyli się do niego inni artyści! Zobaczcie wzruszający FILM

Na oficjalnym profilu popularnego klubu - Ambra, który jeszcze niedawno był imprezowym punktem na mapie Polski i który przyciągał tłumy rozbawionych klubowiczów, pojawiło się oświadczenie. W pierwszych słowach dowiadujemy się szokujących postanowień: „...Pragnę Was poinformować, że po 26 latach prowadzenia klubu Ambra, podjąłem trudną decyzję o rezygnacji z kontynuacji mojej działalności w tym ukochanym miejscu z powodów osobistych i zdrowotnych. ...”.

Wiadomość obiegła internet. Klubowicze i sympatycy tego miejsca, w komentarzach dali wyraz swojego smutku i wsparcia: „Panie Krzysztofie, bardzo mile wspominam koncerty w Ambrze. Super klimat, świetne zarządzanie! Powodzenia w dalszej działalności, zdrowia”, „Mega wiele wspomnień. Dziękuję! Zostawiam w tym klubie część serducha. Zawsze wspominała będę z mega sentymentem i łzą w oku. Pozdrawiam.”.

We wzruszającym wpisie, przedstawiciele dziękują wszystkim, którzy odwiedzali to miejsce i dzięki którym ta dyskoteka tętniła życiem od wielu lat! Chociaż ciężko pogodzić się z tą decyzją, to fani starają się ją zrozumieć i uszanować.

Wszyscy mamy nadzieję, że ten smutny koniec, za chwilę okaże się być wspaniałym, nowym początkiem i za to najmocniej trzymamy kciuki!

Zobacz również: Ta premiera disco polo wypada zdecydowanie Na Plus! Gorąca nowość od utalentowanej formacji!

Moi drodzy klubowicze, wierni sympatycy klubu, oraz lubiący wirtualnie klub Ambra .
Pragnę Was poinformować, że po 26 latach prowadzenia klubu Ambra podjąłem trudną decyzję o rezygnacji z kontynuacji mojej działalności w tym ukochanym miejscu z powodów osobistych i zdrowotnych. Nie była to łatwa decyzja tym bardziej ,że nawet po tak wieloletniej obecności na rynku muzycznym klub miał się bardzo dobrze i cieszył się niezmiennie dobrą frekwencją wśród wiernych i niezawodnych gości.
Klub Ambra był w roku 1994 moją pierwszą tego typu inwestycją i niezmiennie, pomimo wielu trudności z jakimi się spotykałem dał mi niesamowicie dużo nauki, doświadczenia i wiele innych cech potrzebnych przy działalności jaką jest rozrywka. Przede wszystkim w tym miejscu nauczyłem się pokory i szacunku dla ludzi tych starszych i tych młodszych ,których zawsze starałem się darzyć odwzajemnianym
szacunkiem .Prowadzenie tego klubu dało mi też dużo radości, ponieważ właśnie tutaj poznałem wielu wspaniałych ludzi z którymi mam kontakt do tej pory.
Chcę podziękować za te wspólne, dobre lata moim WSZYSTKIM gościom ,którzy w ciągu długoletniej historii bawili się u mnie, być może zapoznali się właśnie tutaj i tworzą udane związki Dziękuję niemniej gorąco moim WSZYSTKIM współpracownikom ,z którymi w przeciągu 26 letniej historii miałem przyjemność pracować . Dziękuję firmom z którymi kooperowałem na przestrzeni tych minionych lat jak i urzędnikom, którzy też mnie wspierali w trudnych chwilach.
Korzystając z okazji mogę dodać, że klub Ambra będzie kontynuował swoją działalność pod zarządem osoby, którą chcę zarekomendować jako odpowiednią do zdecydowanego i kreatywnego dalszego działania w tym miejscu.
Mam nadzieję, że z częścią osób z którymi się poznałem w moim ukochanym klubie Ambra, będę miał okazję spotykać się w innych miejscach w których na pewno będę działał i przebywał .Mam tu na myśli przede wszystkim nieodległą „Plażę Patelnia” jak i łódzki klub „Teatr”.
Jeszcze raz Wszystkim dziękuję za te wspaniałe wspólne lata i proszę o uszanowanie mojej prywatnej decyzji.
Jak to śpiewał zespół Perfect w piosence „Niepokonani”- „trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść’….

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wzruszająca piosenka disco polo już podbija internet. Utwór zdobywa serca wszystkich fanów.
  2. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  3. Pilne! Ktoś podszywa się pod uwielbianą wokalistkę disco polo! Gwiazda grupy Top Girls prosi fanów o pomoc!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.