2023-01-28T08:30:00+01:00 Magda Narożna przerwała koncert grupy Piękni i Młodzi "nie da się tak pracować" Koncert zespołu Piękni i Młodzi przerwany przez wokalistkę! Znamy powód! https://disco-polo.info/uploads/news/koncert-zespolu-piekni-i-mlodzi-przerwany-przez-wokalistke-znamy-powodjpg.jpg Disco-Polo.info

Magda Narożna przerwała koncert grupy Piękni i Młodzi "nie da się tak pracować"


Koncert zespołu Piękni i Młodzi przerwany przez wokalistkę! Znamy powód!

Autor: Adam Begier, 28 Styczeń 2023  08:30
Źródło zdjęć: instagram.com/piekni.imlodzi.official/
Magda Narożna przerwała koncert grupy Piękni i Młodzi
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Najnowszy Hit Agbe i Pawko 'Smoka Wejście' podbija parkiety! Czy to będzie hit roku?
 2. "Ciebie chce całować" – Hit Energy Girls w Nowej Klubowej Odsłonie
 3. Top Girls rozgrzały Warszawę do czerwoności! Zobacz Nagranie z ich koncertu gwiazd disco polo! | VIDEO
Reklama

  Powoli rozpoczynają się trasy koncertowe. Artyści, którzy mają wypełniony kalendarz po brzegi, nie mają chwili wytchnienia. Koncert dla nich jest okazją spotkania się z fanami, którzy chcą ich poznać, wziąć autograf, zrobić zdjęcie czy zwyczajnie pobawić się. Zwykle tego typu spotkania dla wokalistów są piękne i długo zapadają w pamięć. Jednak niekiedy zdarzają się przykre incydenty, które sprawiają, że występ musi zostać przerwany lub całkowicie odwołany, co dla gwiazdy jest powodem do smutku i  niezadowolenia. Do artystów, którzy doświadczyli nieprzyjemnej sytuacji podczas koncertu należy Magda Narożna i jej zespół – Piękni i Młodzi. 

  MAGDALENA NAROŻNA PRZERWAŁA KONCERT! „TAK SIĘ NIE DA PRACOWAĆ!”.

  Zobacz również: Nowa Muzyczna Petarda od Extazy: "Ślicznotka"! Główną bohaterką znana Marianna Schreiber

  „Tak już bez Ciebie”, „Chciałabym spać z Tobą” czy „Niewiara” to tylko namiastka utworów zespołu Piękni i Młodzi, które śpiewa i zna cala Polska. Nie ma się co dziwić, że  publiczność na żywo chciała usłyszeć te przeboje i pobawić się pod gwiazdami z gwiazdami. Niestety, było to niemożliwe. Co się stało?

  W harmonogramie Magdaleny Narożnej i zespołu Piękni i Młodzi jeden z koncertów miał miejsce w miejscowości Sicienko pod Bydgoszczą. Zespół był gwiazdą wieczoru podczas organizowanego festynu rodzinnego. Kiedy zegar pokazał godzinę 20:00 pod sceną nie było wolnego miejsca, a z głośników zaczął rozbrzmiewać jeden z wielkich przebojów zespołu, czyli utwór pt. „Niewiara”.

  Niestety, w życiu nie wszystko zależy od nas. Podczas śpiewania wspomnianej piosenki wysiadło nagłośnienie, więc artystka była zmuszona przerwać występ i poczekać na dalszy rozwój wydarzeń.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Wokalistka, po zaistniałej sytuacji, starała się załagodzić sytuację mówiąc fanom:

  - „To nie jest zależne od nas, a uwierzcie że my też niekomfortowo się czujemy, bo naprawdę nie da się tak pracować, więc zrobimy jeszcze chyba dwie minutki przerwy, żeby doszło do tego. Żebyśmy mogli normalnie pracować, i żebyście wy się dobrze bawili. Cierpliwości, my naprawdę chcemy dla Was zaśpiewać z całego serduszka, bo dla Was tu przyjechaliśmy.”

  Wokalistka na chwilę opuściła scenę z nadzieją, że wszystko wróci do normy. Niestety, los lubi płatać figla a więc nadzieja Magdaleny okazała się złudna. Mimo wszelkich starań organizatorów i techników nie udało się naprawić nagłośnienia. Zespół dokończył koncert, ale piosenki słychać było tylko z ich odsłuchu. Okazało się jednak, że najwierniejszym fanom nie przeszkadzało to ani trochę. Wszyscy śpiewali największe przeboje grupy Piękni i Młodzi.

  Kalendarz koncertowy artystów na rok 2023  wypełnia się powoli. Wiele koncertów będzie miało miejsce w plenerze, podczas różnorakich festynów. Mamy nadzieję, że w tym roku nie wysiądzie żadne nagłośnienie, a artyści będą mogli w pełni zaprezentować swój wielki talent. Tym samym apelujemy do organizatorów aby mieli szczególną uwagę na nagłośnienie. 

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Top Girls w letniej ofensywie: Nowe teledyski już w czerwcu!
  2. Jagoda zaskakuje nowym singlem! "Mam Plan" - piosenka, która przeniesie Cię w tropiki!
  3. Massive zaskakuje coverem "Chachary"! Czy przebiją oryginał? Posłuchaj, jak im poszło!
  4. Zespół Classic zaskakuje nowym utworem "To dla Was"! Zobacz niesamowity teledysk pełen emocji!
  5. Podbiją listy przebojów?! Pudzian Band – „Numer Miesiąca” w nowej klubowej wersji!
  6. Gwiazda disco polo Justyna Lubas w sukni ślubnej! Zobacz, jak wyglądała Panna młoda w dniu swojego ślubu! | VIDEO
  7. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
  8. Premiera: Zenon Martyniuk i Akcent: Nowa Letnia Składanka 2024 - Hity króla disco polo, które musisz usłyszeć

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie