2024-01-20T08:23:00+01:00 Wielka impreza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wysokie Mazowieckie! Wystąpią: Skolim, Pisarsky, Di Dołącz do wyjątkowego koncertu disco polo na rzecz WOŚP w Wysokie Mazowieckie! Występy gwiazd: Skolim, Pisarsky, Diadem i innych, 28 stycznia https://disco-polo.info/uploads/news/wielka-impreza-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-w-wysokie-mazowieckie-wystapia-skolim-pisarsky-diadem-raider-blondi-i-wielu-innychjpg.jpg Disco-Polo.info

Wielka impreza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wysokie Mazowieckie! Wystąpią: Skolim, Pisarsky, Diadem, Raider, Blondi i wielu innych


Dołącz do wyjątkowego koncertu disco polo na rzecz WOŚP w Wysokie Mazowieckie! Występy gwiazd: Skolim, Pisarsky, Diadem i innych, 28 stycznia

Autor: Adam Begier, 20 Styczeń 2024  08:23
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wielka impreza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wysokie Mazowieckie! Wystąpią: Skolim, Pisarsky, Diadem, Raider, Blondi i wielu innych
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
 2. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
 3. "Moje serce tylko dla Ciebie" - Nowa Romantyczna Ballada od Maczo! W klipie wystąpi żona gwiazdora disco polo!
Reklama

  Wysokie Mazowieckie stanie się centrum muzyki disco polo podczas nadchodzącej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 28 stycznia, miasto zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, łączące dobroczynność z energią tanecznych rytmów. Tego dnia, na scenie pojawią się znane i lubiane gwiazdy disco polo, które swoją muzyką będą wspierać szczytny cel.

  Gwiazdy Disco Polo na Scenie WOŚP - Wysokie Mazowieckie

  Wśród zaproszonych artystów znajdą się: Skolim, Pisarsky, Diadem, Raider, Renoma, Blondi, Intense oraz Doris. Każdy z nich to znane postaci na scenie disco polo, które nie tylko gwarantują świetną zabawę, ale również przyciągają tłumy fanów. Występy tych artystów to obietnica energetycznych melodii i niezapomnianych wrażeń.

  Warto podkreślić, że impreza disco polo na WOŚP w Wysokie Mazowieckie jest nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale również do wsparcia ważnej inicjatywy. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku gromadzi miliony Polaków w celu pomocy potrzebującym. Koncert w Wysokie Mazowieckie stanowi zatem wyjątkowe połączenie rozrywki z działalnością charytatywną.

  Nie przegap tego wydarzenia!

  Zapraszamy wszystkich miłośników disco polo oraz tych, którzy chcą wesprzeć WOŚP, do udziału w tej wyjątkowej imprezie. To nie tylko doskonała okazja do zabawy przy ulubionych hitach, ale również moment, w którym możemy wszyscy razem pomóc i okazać wielkie serce.

  Zapamiętaj datę: 28 stycznia, Wysokie Mazowieckie, wielkie serce disco polo bije dla WOŚP!

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Wysokie-Mazowieckie-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
  2. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
  3. Znany producent stworzył klubową wersję HITU disco polo Topky "Kto wkurzy Cię jak ja"! Gwiazdy deklasują konkurencje?
  4. Szok! Gwiazdor disco polo Kordian wynajął pociąg! Wiemy, co się stało i dlaczego zdecydował się na taki krok! Co na to fani?
  5. "Ja dla Ciebie żyłem" - Nowy Hit Zespołu Mig! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. „Moje Jedyne Marzenie” w nowym wydaniu! Cudowna premiera od Justyny Lubas! Lepsza niż oryginał?
  7. Jacek Kurski i Zenon Martyniuk na Jednej Scenie: Niezapomniany Piknik w Wyszkowie! Zobaczcie nagranie!
  8. Papi z nowym hitem! "Wino i Róże" zachwyca fanów disco polo

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie