2021-02-16T20:45:00+01:00 Dekolt do pasa!! Dosłownie! O tej kreacji żony Sławomira będziemy pamiętać bardzo długo https://disco-polo.info/uploads/news/o-tej-kreacji-zony-slawomira-bedziemy-pamietac-bardzo-dlugo-dekolt-do-pasa-doslowniejpg.jpg

Dekolt do pasa!! Dosłownie! O tej kreacji żony Sławomira będziemy pamiętać bardzo długo

Redakcja , 16 Luty 2021  20:45
Dekolt do pasa!! Dosłownie! O tej kreacji żony Sławomira będziemy pamiętać bardzo długo
Źródło zdjęć: instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/
Reklama

Gwiazda na ściance Polsatu, pozuje z dekoltem do pasa i nie ma w tym kszty przesady. Ciało wokalistki zostało odkryte przez całą długość tułowia

Reklama

Wśród wielu pochodnych muzyki disco polo, jakiś czas temu pojawiło się szalenie energiczne rock polo. Niekwestionowanym królem nowego gatunku był i nadal pozostaje uwielbiany przez wszystkich fanów Sławomir.

Zobacz również: Miły Pan dołączył do ekipy Warsaw Shore?! Fani w szoku! Odcinek z jego udziałem już dzisiaj | zobaczcie VIDEO

Królową zatem siłą rzeczy nazwiemy jego przepiękną żonę Kajrę. Nie tylko jednak status małżonki gwiazdora daje artystce monarchiczny tytuł. Jej wielki talent i szalenie zmysłowe oraz seksowne ciało, także wpływają na pewne miejsce na tronie. Gwiazda szokuje, zachwyca i onieśmiela odbiorców swoją urodą.

Odwaga Magdaleny Kajrowicz w eksponowaniu kształtów przekracza oczekiwania fanów. Ostatnio w internecie pojawiło się zdjęcie, które poraża namiętnością i erotyczną wymową. Na profilu Sławomira możemy oglądać Kajrę w sukience o bardzo głębokim wycięciu. Gwiazda na ściance Polsatu, pozuje z dekoltem do pasa i nie ma w tym kszty przesady.

Ciało wokalistki zostało odkryte przez całą długość tułowia. Oczom fanom ukazał się dekolt, który znacznie odkrywa biust Kajry. Rozpalający zmysły biust i zjawiskowa uroda, to obrazki, które przedstawia udostępniony post.

Te kadry mocno argumentują tezę o wizualnej dominacji żony Sławomira w całym tanecznym świecie. Posłuchajcie wielkiego przeboju Sławomira pt. "Weselny Pyton". Tam również można podziwiać śliczną Kajrę.

Zobacz również: Zwyciężczyni programu Projekt Lady III w produkcji disco polo! To będzie nowy hit lata?!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: SŁAWOMIR - Totalny Love
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Znany Artysta disco polo w towarzystwie półnagich kobiet! Od tych widoków robi się gorąco!
  2. Artystka disco polo na ustach wszystkich! Zjawiskowa piękność odsłoniła swoje idealne ciało!
  3. Poruszające wystąpienia gwiazdora disco polo! Artysta wzruszył wszystkich do łez!
  4. Gwiazdor disco polo nie zrezygnował z atrakcyjnych kobiet! Zobaczcie go w akcji! VIDEO

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama