Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-25T18:09:00+01:00 Ta śmierć wstrząsnęła całą Polską. Sławomir z żoną żegna legendę! https://disco-polo.info/uploads/news/ta-smierc-wstrzasnela-cala-polska-slawomir-z-zona-zegna-legendejpg.jpg
Reklama

Ta śmierć wstrząsnęła całą Polską. Sławomir z żoną żegna legendę!

Redakcja , 25 Luty 2021  18:09
Ta śmierć wstrząsnęła całą Polską. Sławomir z żoną żegna legendę!
Źródło zdjęć: facebook.com/slawomirfunpage
Reklama

Do wielkiego dramatu doszło w ostatnich dniach, a wzruszające pożegnanie umieścił w profilu społecznościowym Sławomir - gwiazdor polskiej sceny rozrywkowej

Reklama

Tradedia związana ze śmiercią człowieka, potęguje się do najwyższej skali, gdy odchodzi prawdziwa legenda, osoba, która rozsławiła w świecie nie tylko siebie, ale też całą Polskę.

Zobacz również: Romantyczna nowość disco polo skrada serca fanów. Tego numeru nie można przegapić!

Do takiego dramatu doszło w ostatnich dniach, a wzruszające pożegnanie umieścił w profilu społecznościowym Sławomir - gwiazdor polskiej sceny rozrywkowej i prekursor gatunku rock polo.

Całą Polskę kilka dni temu obiegła smutna wiadomość. Jeden z najwybitniejszych podróżników na świecie, zakończył swoją ziemską wędrówkę. Aleksander Doba zmarł 22 lutego na szczycie Kilimandżaro. Wojażer w plebiscycie „National Geographic” zdobył tytuł „Podróżnika Roku 2015”.

Jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent (z Afryki do Ameryki Południowej), wyłącznie dzięki sile mięśni. Opłynął kajakiem Morze Bałtyckie i Bajkał. Ckliwym wpisem pożegnał go Sławomir - autor hitu "Miłość w Zakopanem" : "...Ze szczytu Kilimandżaro bliżej do nieba!! Aleksander dziękuję Ci za uśmiech, odwagę i energię. Do zobaczenia", napisał wokalista. Ogromny wkład Aleksandra Doby w rozsławienie Polski na świecie, zasługuje na pożegnanie od czołowych przedstawicieli sztuki w naszym kraju.

A Wam która wyprawa Aleksandra Doby utkwiła najbardziej w głowie?

Zobacz również: Wokalista disco polo z towarzystwie ponętnych kobiet!

Reklama
Zobacz teledysk: Sławomir - Mydełko FA
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo przyłapany z ogromną strzelbą w rękach?!
  2. Trzy prześliczne kobiety zachwycają urodą i śpiewem! To one będą będą rządzić na rynku disco polo?!
  3. Gwiazda Top Girls nie żałuje fanom ponętnych widoków. Fani zachwyceni wizerunkiem Angeliki Żmijewskiej!
  4. Śliczna gwiazda disco polo zwraca uwagę odkrytym biustem! Zrobiło się naprawdę bardzo gorąco!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej