2023-11-22T10:40:00+01:00 Oficjalnie! Jednak Sylwester Marzeń TVP w Zakopanem! Sylwester w Zakopanem powraca! TVP organizuje koncert na Równi Krupowej. Szczegóły i przygotowania do wydarzenia, które obiecuje być niezapomniane https://disco-polo.info/uploads/news/oficjalnie-jednak-sylwester-marzen-tvp-w-zakopanemjpg.jpg

Oficjalnie! Jednak Sylwester Marzeń TVP w Zakopanem!

Autor: Adam Begier , 22 Listopad 2023  10:40
Oficjalnie! Jednak Sylwester Marzeń TVP w Zakopanem!
Źródło zdjęć: AKPA

Sylwester w Zakopanem powraca! TVP organizuje koncert na Równi Krupowej. Szczegóły i przygotowania do wydarzenia, które obiecuje być niezapomnianeReklama

  Reklama

  Sylwestrowy Koncert w tym roku ponownie w Zakopanem!

  To już pewne: Zakopane ponownie stanie się centrum sylwestrowych atrakcji w Polsce! Po okresie niepewności i spekulacji, Telewizja Polska (TVP) oficjalnie ogłosiła, że zorganizuje swojego słynnego plenerowego koncertu sylwestrowego w sercu Tatr. Umowa między TVP a urzędem miasta Zakopane została podpisana, co potwierdza, że górna Równia Krupowa ponownie zamieni się w scenę dla tego ekscytującego wydarzenia.

  W tym roku przyszło nam dłużej czekać na potwierdzenie tej informacji, wzbudzając tym samym niepokój wśród fanów i turystów. Wiele osób zastanawiało się, czy tradycyjne obchody Sylwestra w Zakopanem w ogóle się odbędą. Te obawy okazały się jednak bezpodstawne, co dla wielu jest znakomitą wiadomością.

  Organizacja Koncertu: Wyjątkowe Przygotowania

  Według informacji przekazanych przez wiceburmistrz Zakopanego, Agnieszkę Nowak-Gąsienicę, umowa zakłada użyczenie terenu od 12 grudnia 2023 do 30 stycznia 2024 roku. Co istotne, TVP ma czas na posprzątanie terenu po koncercie do 31 maja 2024 roku, co świadczy o odpowiedzialnym podejściu do organizacji wydarzenia.

  Kolejnym istotnym etapem jest budowa sceny. TVP złożyła wniosek w starostwie tatrzańskim dotyczący budowy sceny plenerowej. Zgodnie z przepisami, starostwo ma 21 dni na ewentualne zastrzeżenia do tego wniosku. Wniosek został złożony osobiście, co podkreśla zaangażowanie Telewizji Polskiej w przygotowania.

  Chociaż szczegóły dotyczące koncertu, w tym lista wykonawców, pozostają jeszcze nieznane, można oczekiwać, że będzie to impreza na wielką skalę. W przeszłości koncerty sylwestrowe w Zakopanem przyciągały dziesiątki tysięcy widzów, zarówno na żywo, jak i przed telewizorami.

  Oczekiwanie na dalsze szczegóły koncertu budzi ogromne emocje wśród fanów muzyki i miłośników górskiej atmosfery Zakopanego. Telewizja Polska, mimo iż na razie milczy na temat konkretnych artystów i planu imprezy, z pewnością przygotuje wydarzenie, które pozostanie w pamięci uczestników na długo.

  Koncert sylwestrowy w Zakopanem to nie tylko ważne wydarzenie muzyczne, ale także impuls dla lokalnej turystyki. Zakopane, już przygotowujące się na przyjęcie tysięcy turystów, zyskuje dodatkowy magnes przyciągający gości chcących przeżyć niezapomnianą noc na przełomie roku.

  Oczekujemy z niecierpliwością na dalsze informacje i zapraszamy do śledzenia aktualizacji. Sylwester w Zakopanem 2023/2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, którego nie można przegapić!

  Źródło: dziennikpolski24.pl

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Kieliszki do Góry" - Weselny Hit z Magik Band! Posłuchajcie na żywo!
  2. Co za postawa! Wojtek Woner, menadżer Skolima, rozpala internet słowami o żonie!
  3. "Nowy świat" Sławomira i Kajry: Sukces przepięknej ballady!
  4. "Halo Księżniczko" Menelaosa – Nowa era Disco Polo zdobywa Polskę
  5. Szok! Polsat zrobi sylwestra w Zakopanem?!
  6. Agbe - królowa latino z nową produkcją! W teledysku legenda boksu Mariusz Wach
  7. Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną
  8. Skandal czy żart? Czadoman przyłapany z kochanką! Artystę disco polo nakryła Edyta Folwarska! Video w sieci!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie