2023-12-02T08:30:00+01:00 Zakopane Podzielone: Sylwester Marzeń TVP budzi kontrowersje wśród mieszkańców i to nie przez disco polo! Zakopane podzielone: mieszkańcy wyrażają niezadowolenie z organizacji Sylwestra Marzeń TVP blisko Tatrzańskiego Parku Narodowego https://disco-polo.info/uploads/news/zakopane-podzielone-sylwester-marzen-tvp-budzi-kontrowersje-wsrod-mieszkancow-i-to-nie-przez-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Zakopane Podzielone: Sylwester Marzeń TVP budzi kontrowersje wśród mieszkańców i to nie przez disco polo!


Zakopane podzielone: mieszkańcy wyrażają niezadowolenie z organizacji Sylwestra Marzeń TVP blisko Tatrzańskiego Parku Narodowego

Autor: Adam Begier, 02 Grudzień 2023  08:30
Źródło zdjęć: fot. Piotr Podlewski, Mieszko Piętka/AKPA
Zakopane Podzielone: Sylwester Marzeń TVP budzi kontrowersje wśród mieszkańców i to nie przez disco polo!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Disco polo znika z TVP?! To definitywny koniec uwielbianego programu w telewizji publicznej!
 2. Jak się ubrać?! Wokalistka disco polo w odważnej stylizacji na komunii! Zobacz, jak wyglądała Twoja Dama | ZDJĘCIA
 3. Jagoda zaskakuje nowym hitem! "Mam plan" już wkrótce – zobacz fragment teledysku!
Reklama

  Sylwester Marzeń TVP, coroczna impreza organizowana przez Telewizję Polską, znów ma miejsce w sercu Tatr – w Zakopanem. Jednak w tym roku wydarzenie to spotyka się z mieszanką emocji i kontrowersji wśród mieszkańców tego malowniczego miasta. Choć Sylwester w Zakopanem przyciąga tłumy turystów i jest ważnym wydarzeniem w kalendarzu miasta, nie brakuje głosów krytycznych.

  W październiku br. Urząd Miasta Zakopane informował, że nie są prowadzone rozmowy na temat organizacji „Sylwestra Marzeń”. Władze miasta wskazywały, iż Telewizja Polska nie zwróciła się z oficjalnym zapytaniem, jednocześnie podkreślając zainteresowanie organizacją koncertów. Jednak według najnowszych doniesień, mimo wcześniejszych przesłanek, że impreza nie dojdzie do skutku, decyzja o jej organizacji w Zakopanem została już podjęta.

  Kluczowym punktem niezadowolenia mieszkańców jest lokalizacja imprezy – bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wśród lokalnych grup i dyskusji widać wyraźne niepokoje dotyczące wpływu imprezy na przyrodę. Użytkownicy podkreślają, że hałas i zgiełk mogą zakłócać spokój dzikich zwierząt, zwłaszcza tych, które zapadły w sen zimowy.

  Dodatkowo, mieszkańcy wyrażają swoje niezadowolenie z charakteru imprezy. Choć Sylwester Marzeń TVP jest znany z występów gwiazd disco polo, niepokój mieszkańców nie wynika wyłącznie z preferencji muzycznych. Jak wskazują, problem leży głębiej – w samym pomyśle organizacji tak dużego wydarzenia w pobliżu parku narodowego.

  Reakcje i Opinie w Mediach Społecznościowych - Sylwester Marzeń 2023

  W mediach społecznościowych, szczególnie na grupach poświęconych Zakopanemu i Tatrom, można zauważyć liczne komentarze wyrażające niezadowolenie z tej decyzji. "Won z badziewiem!!!" – to tylko jeden z emocjonalnych komentarzy, który podkreśla stanowisko niektórych mieszkańców.

  Inni użytkownicy podnoszą kwestię dobra zwierząt i wpływu imprezy na ich naturalne środowisko. Dyskusja skupia się nie tylko na hałasie, ale także na ogólnym wpływie, jaki tłumy i organizacja tak dużej imprezy mogą mieć na delikatny ekosystem tatrzański.

  Sytuacja wokół Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem pokazuje, jak trudno jest znaleźć równowagę między promowaniem turystyki i kultury a ochroną przyrody i lokalnej społeczności. Choć wydarzenie to ma wielu zwolenników, coraz głośniej słychać głosy tych, którzy wskazują na konieczność poszukiwania kompromisu pomiędzy rozwojem turystycznym a ochroną unikalnego środowiska naturalnego i spokoju mieszkańców.

  Sylwester Marzeń w Zakopanem pozostaje tematem gorącym, budzącym emocje i wymagającym dialogu pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi stronami. Czas pokaże, czy i jak uda się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące zarówno organizatorów, turystów, jak i mieszkańców Zakopanego.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok



  Przeczytaj również:
  1. Matt Palmer w nowej odsłonie wielkiego HITU Sumptuastic! Przedpremiera "Będę Twym Aniołem" Książe Latino tworzy nową historię!
  2. Gwiazda disco polo Justyna Lubas zaśpiewała na własnym weselu! Co za występ! Zobacz, jak Panna Młoda skradła show! VIDEO
  3. Darmowy wstęp dla pań! Niezapomniana noc z Menelaos już 18 maja w klubie Scorpio!
  4. Stracili pracę?! Sławomir i Kajra odchodzą z TVP! Zaskakująca zmiana w show "Tak to leciało!"
  5. Roztańczony Hrubieszów: Wielka Impreza Charytatywna na Rzecz Dominiki!
  6. Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!
  7. Arek Kopaczewski znów zachwyca: Nowa wersja hitu "Będziesz przy mnie" zespołu Boys
  8. Agnieszka Brysiak AGBE olśniła fanów disco! Jej soczysta stylizacja podbija internet!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie