Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller (Boys) wkurzony?! Gwieździe disco polo nie idzie po myśli?!

2019-10-31T20:28:00+01:00 Marcin Miller (Boys) wkurzony?! Gwieździe disco polo nie idzie po myśli?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/marcin-miller-boys-wkurzony-gwiezdzie-disco-polo-nie-idzie-po-mysli-1572449478.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Marcin Miller z zespołu Boys podjął trzy próby realizacji najnowszego teledysku do piosenki zatytułowanej „Nie ma gwiazd”.

Reklama

W ostatnim czasie artyści disco polo popadli w wir pracy nad nowymi produkcjami. W branży muzycznej nie ma dnia bez przynajmniej jednej premiery.

Zobacz również: Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!

Po intensywnym okresie, jakim były wakacje i letnie trasy koncertowe część z wykonawców postawiła na wypoczynek, aczkolwiek pozostali nie zwalniają tempa ani na minutę.

Do grona tej drugiej grupy zalicza się uwielbiany i niekwestionowany mistrz disco polo, Marcin Miller. Artysta muzyki tanecznej prężnie działa. Każdego dnia realizuje różne projekty.

W ostatnim czasie miał przyjemność odpowiadać na pytania najmłodszych fanów w programie Nasza Klasa na TV4. Z pewnością było to ciekawe doświadczenie i jednocześnie nieco stresujące. W końcu dzieci mają w sobie odwagę, którym niekiedy brakuje dorosłym dziennikarzom.

Udział w programie bez wątpienia mógł pomóc Marcinowi odciąć się od natłoku obowiązków związanych z disco polo. Artysta niedawno umieścił zdjęcie, na którym wygląda na zmęczonego. Nie ma co się dziwić. Poinformował internautów, iż jest to już trzecie podejście do teledysku piosenki „Nie ma gwiazd”.

Nie każdy artysta miałby tyle cierpliwości, co Marcin Miller. Po tylu próbach, ciekawość co do efektu końcowego wzrasta z każdym dniem.

Zobacz również: Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!

Kto już nie może się doczekać?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!
  2. Gwiazdor disco polo ofiarą ataku! Nagranie trafiło do sieci! Artysta przeprasza!
  3. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.