Reklama


Reklama

Marcin Miller (Boys) wkurzony?! Gwieździe disco polo nie idzie po myśli?!

2019-10-31T20:28:00+01:00 Marcin Miller (Boys) wkurzony?! Gwieździe disco polo nie idzie po myśli?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/marcin-miller-boys-wkurzony-gwiezdzie-disco-polo-nie-idzie-po-mysli-1572449478.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Marcin Miller z zespołu Boys podjął trzy próby realizacji najnowszego teledysku do piosenki zatytułowanej „Nie ma gwiazd”.

Reklama

W ostatnim czasie artyści disco polo popadli w wir pracy nad nowymi produkcjami. W branży muzycznej nie ma dnia bez przynajmniej jednej premiery.

Zobacz również: Skandal na weselu?! Klawiszowiec zażądał od gwiazdora disco polo pieniędzy!

Po intensywnym okresie, jakim były wakacje i letnie trasy koncertowe część z wykonawców postawiła na wypoczynek, aczkolwiek pozostali nie zwalniają tempa ani na minutę.

Do grona tej drugiej grupy zalicza się uwielbiany i niekwestionowany mistrz disco polo, Marcin Miller. Artysta muzyki tanecznej prężnie działa. Każdego dnia realizuje różne projekty.

W ostatnim czasie miał przyjemność odpowiadać na pytania najmłodszych fanów w programie Nasza Klasa na TV4. Z pewnością było to ciekawe doświadczenie i jednocześnie nieco stresujące. W końcu dzieci mają w sobie odwagę, którym niekiedy brakuje dorosłym dziennikarzom.

Udział w programie bez wątpienia mógł pomóc Marcinowi odciąć się od natłoku obowiązków związanych z disco polo. Artysta niedawno umieścił zdjęcie, na którym wygląda na zmęczonego. Nie ma co się dziwić. Poinformował internautów, iż jest to już trzecie podejście do teledysku piosenki „Nie ma gwiazd”.

Nie każdy artysta miałby tyle cierpliwości, co Marcin Miller. Po tylu próbach, ciekawość co do efektu końcowego wzrasta z każdym dniem.

Zobacz również: Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!

Kto już nie może się doczekać?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!
  2. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!
  3. Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.