Reklama


Reklama

Jego talent docenił popularny wokalista disco polo! Rośnie nam następca topowych gwiazd?

2019-12-16T13:00:00+01:00 Jego talent docenił popularny wokalista disco polo! Rośnie nam następca topowych gwiazd? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/jego-talent-docenil-popularny-wokalista-disco-polo-rosnie-nam-nastepca-topowych-gwiazd-1576442528.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Po nagraniu podszedł do mnie, pochwalił i dał mi wskazówki, jak zaprezentować się na scenie – wspomina Dominik Bajorek.

Reklama

Kiedy Dominik zobaczył plakat z informacją o organizowanym w Białymstoku castingu do programu „Disco Star”, od razu wiedział, że to będzie coś dla niego.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!

Za kulisami show spotkał swoje przeznaczenie – lidera grupy Milano – Mirosława Trzcińskiego. – Podczas wywiadu dziennikarka poprosiła o zaśpiewanie piosenki, którą wykonam przed jury. Nie wiedziałem, że przysłuchuje się temu Mirek. Po nagraniu podszedł do mnie, pochwalił i dał mi wskazówki, jak zaprezentować się na scenie – wspomina Dominik Bajorek. Posłuchał starszego kolegi i wypadł świetnie.

BajorekD wiele zawdzięcza zespołowi Milano

Jednak nie tylko do tego ograniczała się pomoc wokalisty. To właśnie on zapoznał debiutanta z szefami wytwórni muzycznej, która wypromowała pierwszy klip BajorkaD. „Pytasz mnie”. Oni też zaprosili go do występowania jako support przed koncertami Boysów i Akcentu.

Mirek zabierał mnie też na swoje koncerty, na których śpiewałem w chórkach. To bardzo mi pomogło. Dzięki niemu zaczęła się moja kariera i nigdy mu tego nie zapomnę – podkreśla artysta.

Zobacz również: Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!
  2. Gorąca premiera Zenka Martyniuka AKCENT. Król disco polo pokazał wielką klasę!
  3. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.