2023-06-05T18:24:00+02:00 Janusz Laskowski i 2Pac - niezwykłe połączenie dwóch światów! Zobaczcie to nagranie! Janusz Laskowski i 2Pac w jednym hicie - nietypowe połączenie dwóch światów muzycznych. Podlaski klimat spotyka amerykańską gangsterkę. Zaskakująca kolaboracja, która wzb https://disco-polo.info/uploads/news/janusz-laskowski-i-2pac---niezwykle-polaczenie-dwoch-swiatow-zobaczcie-to-nagraniejpg.jpg Disco-Polo.info

Janusz Laskowski i 2Pac - niezwykłe połączenie dwóch światów! Zobaczcie to nagranie!


Janusz Laskowski i 2Pac w jednym hicie - nietypowe połączenie dwóch światów muzycznych. Podlaski klimat spotyka amerykańską gangsterkę. Zaskakująca kolaboracja, która wzbudza zainteresowanie i przyciąga uwagę fanów obu artystów. Przekonaj się, jak wiejskość spotyka thug life!

Autor: Adam Begier, 05 Czerwiec 2023  18:24
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Janusz Laskowski i 2Pac - niezwykłe połączenie dwóch światów! Zobaczcie to nagranie!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wielka impreza! Taneczny Spodek 2025: Największe gwiazdy disco polo w Katowicach! Kto wystąpi, bilety!
 2. Skolim i Cleo w duecie! Nagrali KLIP do nowości "Dziewczyno Piękna" Utwór stanie się HITEM roku 2024! | VIDEO
 3. Zaskakujący występ Kapeli Roy - "Ona lubi pomarańcze" w góralskim stylu!

  Janusz Laskowski i 2Pac w jednej piosence? Brzmi jak niezwykłe połączenie, które trudno sobie wyobrazić. Jednak właśnie takie połączenie artystów o zupełnie odmiennych stylach muzycznych stało się faktem. Efektem tej nietypowej kolaboracji jest podlasko-rapowo-gangsterska wersja utworu "Świat nie wierzy łzom". Jeśli myśleliście, że słyszeliście już wszystko - ponownie was zaskakujemy i przekonujemy, że granice w muzyce można przekraczać!

  Najlepsze, co usłyszycie! Janusz Laskowski i 2Pac​

  Janusz Laskowski i 2Pac w jednej piosence - to absolutny mus dla fanów obu artystów! Połączenie dwóch różnych utworów to nie tylko zestawienie odległych dla siebie stylów muzycznych, ale również połączenie typowego podlaskiego klimatu z amerykańską gangsterką. Ta niezwykła kolaboracja dowodzi, że wyobraźnia niektórych internautów nie zna granic, a kolejne zaskakujące muzyczne połączenia są tylko kwestią czasu. Jednak przyznać trzeba, że połączenie Laskowskiego i Shakura jest trudne do przebicia.

  Polsko-amerykańska wersja utworu "Świat nie wierzy łzom" zdobyła ogromną popularność, osiągając ponad 5,2 miliona wyświetleń w zaledwie dwa lata od premiery. Ciekawostką jest fakt, że obie piosenki powstały około 1995 roku i opowiadają podobne historie, choć każda w swoim stylu.

  Spotkanie dwóch światów w teledyskach

  Oprócz doskonałego połączenia podlaskiego folkloru z amerykańskim rapem, teledyski do obu utworów pokazują nam "polski i amerykański świat". Oryginalne wersje teledysków powstały prawie w tym samym czasie, jednak różnica między nimi jest wyraźna.

  W teledysku 2Paca możemy zobaczyć żółtego Cadillaca z hydraulicznym zawieszeniem. Lowridery, popularne wśród amerykańskich gangsterów, to samochody, które "skaczą" na hydraulicznych podnośnikach. Klip obfituje również w amerykański luz, zabawę, luksus i dobrobyt.

  Z kolei w teledysku Janusza Laskowskiego widzimy prostotę życia i radość z najmniejszych rzeczy. Mimo że nasz bohater porusza się luksusowym jak na lata 90. Renault 19, w jego twarzy widać troskę. Różnicę widać również w kolorach klipów - bardziej intensywne i kolorowe u 2Paca, a szare u Janusza Laskowskiego.

  Połączenie disco polo z bandycką nawijką

  Czym jest połączenie wiejskości, idylli i sielskości z bandycką nawijką i thug life? Odpowiedź znajdziecie, oglądając poniższe wideo. Nie zdziwcie się, jeśli poczujecie się jak na dożynkach w Los Angeles w 1998 roku. Po seansie koniecznie podzielcie się swoją opinią na temat tej nietypowej wersji przeboju Janusza Laskowskiego.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. SUV-y w Tarapatach: Nadchodzą Nowe Opłaty w 2025 - Sprawdź, Ile Zapłacisz
  2. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!
  3. Dawid Narożny spragniony królowej?! Zorganizował zaskakujący casting - wypowiedzi kandydatek szokują!
  4. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych - zaliczył WPADKĘ na Scenie! Zobacz nagranie
  5. Agbe numerem jeden? Jej hicior okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymała wyjątkową nagrodę!
  6. Nie miał sobie równych?! Archiwalne VIDEO z castingu zdradza wszystko! Tak Karol Zawrotniak Defis zdobył sławę!
  7. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!
  8. Przełom w Muzyce! Mig i Kizo zmieniają reguły gry z nowym hitem "Co Ty mi dasz". To NOWA ERA disco polo?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie