Reklama


Reklama

Zenon Martyniuk, Daj To Głośniej, Piękni i Młodzi i Weekend! Już DZIŚ na antenie TVP2!

2020-06-28T09:50:00+02:00 Zenon Martyniuk, Daj To Głośniej, Piękni i Młodzi i Weekend! Już DZIŚ na antenie TVP2! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/zenon-martyniuk-daj-to-glosniej-piekni-i-mlodzi-weekend-juz-dzis-na-antenie-tvp2-1593292916.jpg

ReklamaReklama


Koncert

Całe show poprowadzą znakomici prowadzący:Małgorzata Tomaszewska,Izabella Krzan oraz Tomasz Kammel. W tym roku trasa liczyć będzie aż 9 koncertów

Reklama

To właśnie gwiazdy muzyki disco polo rozgrzeją do czerwoności całą Polskę! Już dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się pierwszy koncert "Wakacyjnej trasy dwójki". 

Zobacz również: Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?

Na scenie ulokowanej na płycie lotniska w Nowym Targu wystąpią największe gwiazdy: Zenek Martyniuk, Weekend, Piękni i Młodzi, Daj To Głośniej, Ronnie Ferrari, Marco Bocchino, Czerwone Gitary, Siostry Szlachta i Mateusz Mijał! Jak widać muzyka disco polo ma się doskonale i telewizja Polska postanowiła postawić na gwiazdy muzyki tanecznej.

Będzie to bardzo nietypowy koncert, ponieważ publika będzie bawiła się w samochodach. To ograniczenie jest związane z szalejącą od marca pandemią COVID-19. Podziw dla występujących artystów będzie można wyrazić klaksonem lub miganiem światłami!

Całe show poprowadzą znakomici prowadzący: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan oraz Tomasz Kammel. W tym roku trasa liczyć będzie aż 9 koncertów, co zapowiada moc atrakcji na całe lato! 

Już teraz zapraszamy przed telewizory od godziny 20 do 22:15!

Zobacz również: Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!
  2. Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?
  3. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.