Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy disco polo łamią stereotypy na antenie TVN! Widzieliście?

2019-10-25T07:00:00+02:00 Gwiazdy disco polo łamią stereotypy na antenie TVN! Widzieliście? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/zespol-mejk-w-tvn-widzieliscie-1571254318.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Telewizja

Uwielbiane małżeństwo ze świata disco polo zagościło w studio Dzień Dobry TVN.

Reklama

Razem nie tylko na scenie, ale i w życiu. Elwira i Mariusz są małżeństwem, które łamie stereotyp, że nie powinno łączyć życia prywatnego z zawodowym.

Zobacz również: Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!

Artyści disco polo są partnerami na scenie, ale także prywatnie. Oczywiście jak w każdym małżeństwie dochodzi do spięć, ale Elwira i Mariusz nie dają się ponieść emocjom i zdają sobie sprawę, jak ważna jest szczera rozmowa.

W branży disco polo słyną z utworów, które są niezwykle romantyczne. Zdecydowanie do tych najlepszych należą „O Mamma mia” , „To chyba cud” , „Tańczę z nim do rana” i oczywiście piosenka zatytułowana „Przez dwa serca”. W ostatnim czasie formacja Mejk pojawiła sięw TVN, napisali:

- Muzyka disco polo na imprezach weselnych Materiał w dzisiejszym poranku Dzień Dobry TVN z naszym MEJKowym udziałem

Oglądaliście, czy niestety nie mieliście takiej możliwości?

Zobacz również: Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!

Być może zespół Mejk niedługo zaskoczy nas jakimś nowym utworem, który będzie inny niż te, które rozkochały fanów disco polo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!
  2. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  3. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.