Reklama


Reklama

Gorąca klubowa premiera od Daj to Głośniej! Koniecznie posłuchajcie!

2019-08-12T15:30:00+02:00 Gorąca klubowa premiera od Daj to Głośniej! Koniecznie posłuchajcie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/goraca-klubowa-premiera-od-daj-to-glosniej-koniecznie-posluchajcie-1565540394.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej
Reklama


Ogólna

Jak się podoba nowość?

Reklama

Niepodważalny hit disco polo od zespołu, który jest zdecydowanie jednym z lepszych odkryć w branży muzycznej disco polo tego roku! Wersja okazała się zaskoczeniem dla samych członków Daj to Głośniej.

Zobacz również: Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!

Czasy, kiedy disco polo wzbudzało wstyd i prześmiewczość dawno przeminęły. Teraz wszyscy uderzają w muzykę taneczną. Świat disco polo jest nieco hermetyczny, a z drugiej strony bardzo obszerny i jest w nim miejsce dosłownie dla każdego. Teoretycznie wystarczy mieć na siebie pomysł. W praktyce trzeba mieć plan i osobowość.

Sam talent to trochę za mało. Zespół Daj to Głośniej pojawił się z świecie disco polo z propozycją, która najprawdopodobniej zostanie przebojem 2019 roku.

Mowa oczywiście o piosence pod tytułem „Mama ostrzegała”. Kawałek okazał się strzałem w dziesiątkę. Piosenka w błyskawicznym tempie podbiła wszystkie największe stacje radiowe i listy przebojów.

Ponadto teledysk został wyświetlony już ponad 26 milionów razy. Jest to niewyobrażalny sukces. Niektórym gwiazdom z większym stażem w branży muzycznej nie udało się osiągnąć takiego pułapu w swojej karierze. „Mama ostrzegała” cieszy się także dużym powodzeniem na tik toku.

W tej chwili ciężko jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę bez tego kawałka. Piosenka jest o tyle ciekawa, że ostatnio doczekała się nowej wersji w wykonaniu Majoora! Musicie tego koniecznie przesłuchać. Oryginał jest niezwykle skoczny, ale Majoor rozłożył na łopatki.

Zobacz również: Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!

Zgadzacie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."
  2. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  3. Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.