Reklama
Polecamy


Reklama

Gorąca klubowa premiera od Daj to Głośniej! Koniecznie posłuchajcie!

2019-08-12T15:30:00+02:00 Gorąca klubowa premiera od Daj to Głośniej! Koniecznie posłuchajcie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/goraca-klubowa-premiera-od-daj-to-glosniej-koniecznie-posluchajcie-1565540394.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej
Reklama


Ogólna

Jak się podoba nowość?

Reklama

Niepodważalny hit disco polo od zespołu, który jest zdecydowanie jednym z lepszych odkryć w branży muzycznej disco polo tego roku! Wersja okazała się zaskoczeniem dla samych członków Daj to Głośniej.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!

Czasy, kiedy disco polo wzbudzało wstyd i prześmiewczość dawno przeminęły. Teraz wszyscy uderzają w muzykę taneczną. Świat disco polo jest nieco hermetyczny, a z drugiej strony bardzo obszerny i jest w nim miejsce dosłownie dla każdego. Teoretycznie wystarczy mieć na siebie pomysł. W praktyce trzeba mieć plan i osobowość.

Sam talent to trochę za mało. Zespół Daj to Głośniej pojawił się z świecie disco polo z propozycją, która najprawdopodobniej zostanie przebojem 2019 roku.

Mowa oczywiście o piosence pod tytułem „Mama ostrzegała”. Kawałek okazał się strzałem w dziesiątkę. Piosenka w błyskawicznym tempie podbiła wszystkie największe stacje radiowe i listy przebojów.

Ponadto teledysk został wyświetlony już ponad 26 milionów razy. Jest to niewyobrażalny sukces. Niektórym gwiazdom z większym stażem w branży muzycznej nie udało się osiągnąć takiego pułapu w swojej karierze. „Mama ostrzegała” cieszy się także dużym powodzeniem na tik toku.

W tej chwili ciężko jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę bez tego kawałka. Piosenka jest o tyle ciekawa, że ostatnio doczekała się nowej wersji w wykonaniu Majoora! Musicie tego koniecznie przesłuchać. Oryginał jest niezwykle skoczny, ale Majoor rozłożył na łopatki.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!

Zgadzacie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  2. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!
  3. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.