2019-08-12T15:30:00+02:00 Gorąca klubowa premiera od Daj to Głośniej! Koniecznie posłuchajcie! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/08/goraca-klubowa-premiera-od-daj-to-glosniej-koniecznie-posluchajcie-1565540394.jpg

Gorąca klubowa premiera od Daj to Głośniej! Koniecznie posłuchajcie!

Redakcja , 12 Sierpień 2019  15:30
Gorąca klubowa premiera od Daj to Głośniej! Koniecznie posłuchajcie!
Źródło zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej
Reklama

Jak się podoba nowość?

Reklama

Niepodważalny hit disco polo od zespołu, który jest zdecydowanie jednym z lepszych odkryć w branży muzycznej disco polo tego roku! Wersja okazała się zaskoczeniem dla samych członków Daj to Głośniej.

Zobacz również: Letni nagrają duet z Mamąginekolog?! Autorzy HITU disco polo zachwyceni Jej nagraniem z mężem! VIDEO podbija już internet!

Czasy, kiedy disco polo wzbudzało wstyd i prześmiewczość dawno przeminęły. Teraz wszyscy uderzają w muzykę taneczną. Świat disco polo jest nieco hermetyczny, a z drugiej strony bardzo obszerny i jest w nim miejsce dosłownie dla każdego. Teoretycznie wystarczy mieć na siebie pomysł. W praktyce trzeba mieć plan i osobowość.

Sam talent to trochę za mało. Zespół Daj to Głośniej pojawił się z świecie disco polo z propozycją, która najprawdopodobniej zostanie przebojem 2019 roku.

Mowa oczywiście o piosence pod tytułem „Mama ostrzegała”. Kawałek okazał się strzałem w dziesiątkę. Piosenka w błyskawicznym tempie podbiła wszystkie największe stacje radiowe i listy przebojów.

Ponadto teledysk został wyświetlony już ponad 26 milionów razy. Jest to niewyobrażalny sukces. Niektórym gwiazdom z większym stażem w branży muzycznej nie udało się osiągnąć takiego pułapu w swojej karierze. „Mama ostrzegała” cieszy się także dużym powodzeniem na tik toku.

W tej chwili ciężko jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę bez tego kawałka. Piosenka jest o tyle ciekawa, że ostatnio doczekała się nowej wersji w wykonaniu Majoora! Musicie tego koniecznie przesłuchać. Oryginał jest niezwykle skoczny, ale Majoor rozłożył na łopatki.

Zobacz również: Letni nagrają duet z Mamąginekolog?! Autorzy HITU disco polo zachwyceni Jej nagraniem z mężem! VIDEO podbija już internet!

Zgadzacie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Szalona fryzura Magdy Narożnej! Tak królowa disco polo jeszcze nie wyglądała!
  2. Uwielbiana gwiazda disco polo na detoksie! To były dla niej bardzo trudne dni!
  3. Piękna gwiazda disco polo kusi seksowną sukienką z wielkim dekoltem! Fanom opadły szczęki!
  4. Popularne małżeństwo disco polo z wielką niespodzianką dla fanów! To będzie HIT?!
  5. Fani zachwyceni! MiłyPan wrzucił do sieci piosenkę z nowej płyty! Utwór podbija sieć! To nowy HIT?!
  6. Piękna gwiazdeczka disco polo w zmysłowej stylizacji! Uwagę fanów skupia kształtny biust artystki!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama