Reklama


Reklama

Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!

2020-10-13T13:54:00+02:00 Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/nowosc-disco-polo-od-znanego-zespolu-juz-puka-do-internetowych-drzwi-fani-daj-to-glosniej-moga-uslyszec-kawalek-1602195460.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Formacja Disco Polo zrobiła duży krok i pokazała fanom plan zdjęciowy, wraz z instrumentalną częścią piosenki pt. „Ochotę Mam”

Reklama

Budowanie napięcia przed wielką premierą disco polo, to coraz częstszy zabieg stosowany przez wykonawców. Stopklatki z teledysku, urywek audio, czy w końcu oficjalny trailer i ogłoszenie daty publikacji...

Zobacz również: Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!

Wszystko po to, by realizować chytry plan podkręcenia temperatury oczekiwania na maksa. Wśród fanów, zawsze dochodzi do nerwowego odliczania dni, godzin i minut do obejrzenia i usłyszenia projektu. Świadomość takiej kolei rzeczy, z pewnością ma uwielbiany przez wszystkich zespół Daj to Głośniej.

Artyści od kilku dni nakręcają karuzelę niecierpliwości wśród słuchaczy, ujawniając drobne szczegóły ze swojej najnowszej produkcji. Tym razem jednak formacja zrobiła duży krok i pokazała fanom plan zdjęciowy, wraz z instrumentalną częścią piosenki pt. „Ochotę Mam”, która już niebawem zagości w internetowej otchłani, niosąc odbiorcom ogromną dawkę doskonałej muzyki.

Na dziś wiemy, że utwór będzie szalenie taneczny, a klip, w którym członkowie zespołu wyglądają znakomicie, zrealizowany z polotem. Kto z Was zaciera ręce na premierę od Daj to Głośniej?

My nie możemy się doczekać!

Zobacz również: Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!
  2. Dom nie jest jej jedynym azylem! Wokalistka disco polo zdradziła tajemnicę, gdzie czuje się najlepiej!
  3. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.