Reklama
Polecamy


Reklama

Daj To Głośniej rozbija bank swoją nowością! Są najpopularniejsi w świecie disco polo!

2020-08-24T09:55:00+02:00 Daj To Głośniej rozbija bank swoją nowością! Są najpopularniejsi w świecie disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/daj-to-glosniej-rozbija-bank-swoja-nowoscia-sa-w-gronie-najpopularniejszych-w-sieci-1598180534.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Osiągnięcie takiego wyniku po tak krótkim czasie od premiery to sukces, który zespół może hucznie świętować.

Reklama

Co jest wyznacznikiem popularności w 2020 roku? Na to pytanie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Teorie mogą być różne - od wyświetleń klipów na YouTube przez liczbę subskrybujących kanały Artystów osób, kończąc na odzewie w portalach społecznościowych. Ten zespół w ciągu zaledwie doby wspiął się prawie na sam szczyt uznania fanów!

Zobacz również: Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!

Mowa o formacji Daj To Głośniej, która podzieliła się z fanami swoją nowością "Kochaj mnie". Informowaliśmy o tym na łamach portalu. Nie spodziewaliśmy się jednak (zapewne nie tylko my), że w tak krótkim czasie najnowszy utwór formacji wyląduje na bardzo wysokim miejscu w karcie "Na czasie" serwisu YouTube!

W momencie tworzenia tego artykułu, utwór znajduje się na 5 miejscu wspomnianej karty. Warto zaznaczyć, że to miejsce portalu YouTube zrzesza w sobie 50 najpopularniejszych materiałów z danego kraju umieszczonych na YouTube. To niesamowity sukces!

Utwór w ciągu wspomnianej doby ma na swoim koncie ponad 320 tysięcy odsłon i aż 11 tysięcy "łapek" w górę. Liczba komentarzy dobija w zawrotnym tempie do 1500. 

Gratulujemy zespołowi Daj To Głośniej osiągniętego wyniku i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z nowością - znajdziecie ją poniżej!

Zobacz również: Piekielnie piękna gwiazda disco polo na tle luksusowego auta! Uwagę zwracają jej nogi!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piekielnie piękna gwiazda disco polo na tle luksusowego auta! Uwagę zwracają jej nogi!
  2. Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!
  3. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.