Reklama
Polecamy


Reklama

Emila z formacji Daj To Głośniej pozuje na plaży w bikini! Takich zdjęć jeszcze nie było!

2020-06-17T20:18:00+02:00 Emila z formacji Daj To Głośniej pozuje na plaży w bikini! Takich zdjęć jeszcze nie było! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/emila-z-formacji-daj-to-glosniej-pozuje-na-plazy-takich-zdjec-jeszcze-nie-bylo-1592340126.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej/
Reklama


Życie gwiazd

Emilia Sanecka, wokalistka popularnego zespołu Daj to głośniej, wybrała się nad morze

Reklama

Piękne, nagie i zmysłowe ciała w disco polo, to znak rozpoznawczy naszego gatunku. Atrakcyjne i namiętne widoki w branży, zyskują na wartości jeszcze bardziej, dzięki wyjątkowo odważnemu eksponowaniu walorów przez gwiazdy.

Zobacz również: Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!

Emilia Sanecka, wokalistka popularnego zespołu Daj to głośniej, wybrała się nad morze! Piękna pogoda, piaszczysta plaża i relax - na to postawiła młoda gwiazda.

W pięknym, żółtym nakryciu, pozowała do zdjęć, które opublikowane zostały na oficjalnym profilu formacji. Artystka wyglądała zjawiskowo i zmysłowo! Spod koronkowego okrycia, dostrzec można było bikini, w którym ciało idolki prezentowało się obłędnie!

Widać, że ten krótki odpoczynek nad wodą, pozwolił naładować pozytywnie baterie i sprawił Emilce wiele radości! Po sukcesie piosenki pt. „Sama nie wiem”, gwiazda mogła pozwolić sobie na chwile zapomnienia.

Jak Wam się podoba wokalistka Daj To Głośniej? 

Zobacz również: Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  2. Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!
  3. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.