Reklama


Reklama

Nieprzyjemne spotkanie wokalistki disco polo z policją! Wszystko przez nielegalną próbę zagrania koncertu disco polo?!

2020-04-19T18:11:00+02:00 Nieprzyjemne spotkanie wokalistki disco polo z policją! Wszystko przez nielegalną próbę zagrania koncertu disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wokalista-disco-polo-miala-nieprzyjemne-spotkanie-z-policja-zdjecie-mowi-wszystko-1587230046.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej/
Reklama


Życie gwiazd

Niektóre nielegalne próby zagrania koncertu kończą się zdecydowaną reakcją policji.

Reklama

Zakaz zgromadzeń, a co za tym idzie koncertowania przez gwiazdy disco polo, niesie ze sobą coraz gorszy skutek. Niektóre nielegalne próby zagrania koncertu kończą się zdecydowaną reakcją policji.

Zobacz również: Artysta disco polo w gotowości do ratowania ludzkiego życia!

To oczywiście tylko żart, który zafundowała nam liderka zespołu Daj to Głośniej - Emilia. Zespół wstawił na swój profil zabawne zdjęcie, na którym znajduje się śliczna wokalistka i wypisujący jej mandat, fikcyjny policjant. Twórcy hitu „Mama ostrzegała” użyli efektu, który jakiś czas już krąży w sieci.

Przy użyciu odpowiedniej aplikacji można do swojego zdjęcia wkleić policjanta, który wypisuje mandat lub zwyczajnie udziela reprymendy. Choć fotografia okazała się nieprawdziwa, to niektórzy fani byli początkowo przerażeni zaistniałą sytuacją. „Przykro”, „...No nie może tak być”, takie wpisy obserwujących znaną formację pojawiły się pod zdjęciem.

Nam mimo wszystko przez chwilę zrobiło się ciepło na sercu...w końcu przez moment mogliśmy pomyśleć, że odbył się upragniony koncert, ale niestety na to wydarzenie przyjdzie nam jeszcze poczekać. A uroczej wokalistce Daj to Głośniej życzymy jak najmniej nieprzyjemnych spotkań z mundurowymi.

Zobacz również: Artysta disco polo popularną postacią z kreskówki?! Ten wpis wyjaśnia wszystko!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!
  2. Drapieżna Justyna z Top Girls zachwyca w nowej odsłonie! Fani gwiazdy disco polo mają ciarki na całym ciele.
  3. Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.