Daj To Głośniej

Daj To GłośniejNajnowszy artykuł o Daj To Głośniej

Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA

2024-04-23 14:53

Emila Sanecka z zespołu "Daj To Głośniej" zachwyca w nowej, czarnej stylizacji z złotymi guzikami. Sprawdź zdjęcia i szczegóły na disco-polo.info! Czytaj więcej

Daj To Głośniej, znani również jako DTG, to polski zespół muzyczny, który z powodzeniem łączy energetyczne brzmienie disco polo z urokami folkowych dźwięków. Jego niezwykła podróż muzyczna rozpoczęła się 1 stycznia 2019 roku w malowniczym Sycowie, gdzie Emilia Sanecka, pełna pasji i talentu, objęła roli liderki i wokalistki.

To jednak maj 2019 roku okazał się przełomowym momentem dla DTG, gdy ich ekscytujący klip do utworu "Mama ostrzegała" wylądował na serwisie YouTube. W krótkim czasie stał się drugim najpopularniejszym teledyskiem w Polsce w 2019 roku, a liczba odsłon przekroczyła 201 milionów! Ten nagły sukces przyniósł im zasłużone uznanie i wierną rzeszę fanów.

Rok 2020 przyniósł im kolejne spełnienie marzeń, gdy Emilia Sanecka miała szansę zaistnieć na szerszej arenie muzycznej, biorąc udział w eliminacjach do Eurowizji 2020. Mimo że ostatecznie nie zdobyli biletu na konkurs, ich pasja i poświęcenie do muzyki tylko wzrosły.

Aż wreszcie, w roku 2021, DTG zaskoczyli swoich oddanych słuchaczy serią nowych singli, w tym takie perełki jak "Jeszcze raz", "Wróciłeś nad ranem", "Uciekaj dziewczyno" oraz "Dlaczego tato". Ich twórczość zyskała głębszy wymiar dzięki pełnemu emocji debiutanckiemu albumowi studyjnemu o tytule "Folk Disco", który zawiera aż 21 urzekających utworów.

To nie tylko zespół - to prawdziwa muzyczna rodzina. Energetyczne i zapadające w pamięć występy na scenie, jak również bliskość z fanami, sprawiają, że Daj To Głośniej jest zespołem, który nie tylko pozwala na chwilę oderwania się od codzienności, ale także działa niczym magiczny lek na smutki.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać magii muzyki Daj To Głośniej, to zachęcamy do odkrycia ich unikatowego brzmienia, które ogrzewa serca i wzrusza dusze. Świat muzyki zyskał prawdziwe skarby w postaci tego wyjątkowego zespołu, który z pewnością zapadnie Wam w serce na długo.

Skład zespołu:

Emila Sanecka, Tobiasz Hes.

Artykuły o Daj To Głośniej (192)