2023-03-05T16:01:00+01:00 Fortuna na koncie braci Biedrzyckich! Co stoi za sukcesem grupy Effect i Boyfriend? Znane gwiazdy disco polo świętują wielki sukces! Ta produkcja zapewniła im wielkie miliony https://disco-polo.info/uploads/news/fortuna-na-koncie-braci-biedrzyckich-co-stoi-za-sukcesem-grupy-effect-i-boyfriendjpg.jpg

Fortuna na koncie braci Biedrzyckich! Co stoi za sukcesem grupy Effect i Boyfriend?

Autor: Adam Begier , 05 Marzec 2023  16:01
Fortuna na koncie braci Biedrzyckich! Co stoi za sukcesem grupy Effect i Boyfriend?
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Znane gwiazdy disco polo świętują wielki sukces! Ta produkcja zapewniła im wielkie milionyReklama

  Reklama

  „6 lat minęło i nadal słucham w samochodzie” – to jedna z opinii.

  Formację Effect zna każdy. To właśnie pochodzącemu z Białegostoku liderowi i wokaliście zespołu, Markowi Biedrzyckiemu, zawdzięczamy takie utwory m.in: „Tacy jak my” czy „Ruda jest moja”. Każdy utwór grupy Effect to poznanie ich twórczości od nowa. W każdej piosence jest powiew świeżości i pomysłowości.

  Zobacz również: Niezapomniany wieczór w rytmie Disco Polo - Zobacz, jak zespół Effect rozgrzał Warszawę

  W 2016 roku Marek Biedrzycki zaprosił do współpracy swojego brata Piotrka, który podobnie jak on tworzy muzyczne hity pod nazwą Boyfriend. Efektem współpracy braci była wydana pod koniec grudnia 2016 roku piosenka pt. „Bananowe skóry”. Produkcja okazała się być mocnym uderzeniem na końcówkę roku i tym samym dobrym wejściem w początek nowego.

  BRACIA BIEDRZYCCY ROZBIJAJĄ BANK

  Gdy do sieci trafiła propozycja „Bananowe skóry” fani oszaleli na jej punkcie, a wokaliści wstrzelili się idealnie z czasem, w którym została ona wydana. Produkcja wydana pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem sprawiła, że zainteresowanie słuchaczy wzrosło, a „Bananowe skóry” rozbrzmiewały w sylwestrową noc na głośnikach.

  Kawałek o facecie, który ‘’wyrywa’’ kobiety na bananowe skóry w swoim aucie w zatrważającym tempie zyskał rekordową oglądalność. Zdecydowanie to była najlepsza propozycja disco-dance na końcówkę 2016 roku.

  Reklama

  Po dokładnie sześciu latach od premiery Effect oraz Boyfriend mogą cieszyć się sukcesem, który zagwarantował im ten utwór, ponieważ mimo upływu czasu zapewnił im fortunę. Licznik zliczający wyświetlenia odnotował właśnie liczbę 30 milionów wyświetleń, co przekłada się na niemałą sumkę na koncie bankowym. Przypomnijmy: szacuje się, że serwis YouTube za jeden milion płaci od 3 do 12 tysięcy, a więc na koncie Marka i  Piotrka wpłynęły niemałe środki.

  Mimo, że od premiery utworu minął szmat czasu, produkcja wciąż cieszy się zainteresowaniem. Wśród opinii znajdziemy takie wypowiedzi: „6 lat i nadal słucham w samochodzie”,To po latach dalej siada”, „Roz*******cie system”.

  Niektóre utwory, aby o nich pamiętano potrzebują odświeżenia. W przypadku piosenki braci Biedrzyckich nie trzeba, ponieważ utwór ten sam się broni i zwraca na siebie uwagę. Jedna z najlepszych propozycji 2016 roku, wciąż bawi fanów co jest bardzo miłe, ponieważ to znak, że już niebawem piosenka ta zyska miano kultowego oraz legendarnego hitu.

  Zespołowi Boyfriend i Effect serdecznie gratulujemy!

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mariusz Cierpikowski z Voyager Music świętuje 50. urodziny w wyjątkowym stylu | ZDJĘCIA
  2. Nowe oblicze hitu: Rompey i ich „W Leonie” w nowej odsłonie
  3. "Dlatego dziś" w klubowym wydaniu: Eratox i Czarnik - PREMIERA
  4. Niezwykła premiera w świecie disco polo: Cash - „Z Tobą mam Kosmos”!
  5. Klaudia Zielińska w studio z Detmim! Mamy przedpremierę! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Najlepsze premiera disco polo w 2024 roku?! Midix z nowością pt. "Magnes"
  7. Premiera od legendy disco polo: Bayer Full - Arrivederci! Sławomir Świerzyński mocno zaskoczył
  8. Czy to koniec przygody w TVP? Co ze Sławomirem i Kajrą? Mamy odpowiedź!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie