2022-10-26T20:58:00+02:00 Ma w domu żyrandol wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych?! Gwiazdor disco polo mieszka w pałacu! Pod Wokalista zespołu Effect mieszka w pałacu królewskim?! Mieszkanie zapiera dech w piersiach! https://disco-polo.info/uploads/news/wokalista-zespolu-effect-mieszka-w-palacu-krolewskim-mieszkanie-zapiera-dech-w-piersiachjpg.jpg Disco-Polo.info

Ma w domu żyrandol wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych?! Gwiazdor disco polo mieszka w pałacu! Podłogę zmywają roboty!


Wokalista zespołu Effect mieszka w pałacu królewskim?! Mieszkanie zapiera dech w piersiach!

Autor: Adam Begier, 26 Październik 2022  20:58
Źródło zdjęć: Disco Polo Music
Ma w domu żyrandol wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych?! Gwiazdor disco polo mieszka w pałacu! Podłogę zmywają roboty!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Największy projekt w historii disco z udziałem Zenka Martyniuka i Roztańczonego PGE Narodowego! Wspólny utwór 9 artystów disco polo | VIDEO
 2. Fani przylecą helikopterem?! Wpis Teresy Werner wywołał lawinę wiadomości w sieci! Co się stało?!
 3. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!

  Marek Biedrzycki mieszka na obrzeżach Białegostoku wraz z żoną i dziećmi. Dom wokalisty grupy Effect jest naprawdę spory a jego wnętrze przypomina pałac. Jak przyznaje lider zespołu dom od samego początku budowany był przez niego. Projektowanie, przy którym pomagała mu żona zajęło rok. Każdego dnia był na budowie i pilnował, czy stawianie domu przebiega zgodnie z planem. Oficjalnie dom ma około sześciuset metrów, jest wyposażony w piwnicę, garaż na dwa stanowiska a część mieszkalna jest dwukontygacyjna. Za domem znajduje się altanka, gdzie gwiazdor z żoną i dziećmi w lecie delektuje się promieniami słonecznymi.

  Zobacz również: "Milion Białych Róż" w wykonaniu Massive – Weselny przebój w nowej wersji!

  WOKALISTA GRUPY EFFECT MIESZKA W LUKSUSACH. WRAŻENIE ROBI OGROMNY ŻYRANDOL.

  Bezpośrednio po wejściu do domu oczom ukazuje się ogromny salon z krętymi schodami na górę, a także wielkie żyrandole, w którym łączna ilość żarówek wynosi sto (w jednym jest ich około osiemdziesięciu). Największy żyrandol waży blisko 900 kg, a koszt jego zbliżony jest do wartości dobrego, japońskiego auta. Podłogę zmywają specjalne, przeznaczone do tego roboty, lecz wokalista użytkuje również zwyczajny odkurzacz stacjonarny. Samo sprzątanie całego mieszkania zajmuje trzy godziny. Kuchnia wyposażona jest w stół, lodówkę i podstawowe akcesoria jak w każdym domu. W jednej z kuchennych szafek Marek trzyma suplementy diety typu kreatyna, magnez i ashwagandha. Lodówka otwierana jest na dwie strony. W mieszkaniu artysty disco polo znalazło się miejsce na dwie garderoby: jedna jest na dole, druga zaś - na górze. W jednej garderobie przetrzymywane są ubrania na koncerty, wywiady, występy w TV i związane z muzyką sprawy, druga zawiera natomiast ubrania prywatne.

  MAREK BIEDRZYCKI NAGRYWA UTWORY WE WŁASNYM DOMU! JAKIE TAJEMNICE SKRYWA DOMOWE STUDIO NAGRAŃ?

  Lider zespołu Effect ma w domu prywatne studio nagraniowe. To właśnie tutaj nagrywane są największe przeboje. W studio znajdują się podstawowe rzeczy potrzebne do realizacji utworów, w tym mikrofon, komputer, głośniki itd. Pomieszczenie to służy Markowi do przechowywania różnych pamiątek, w tym tych od fanów. Muzyk trzyma w nim także rękawice z teledysku "Bóg jeden wie". Nie tylko dom, ale także jego wnętrze robi ogromne wrażenie. Muzyk pokazał swoje mieszkanie na potrzeby emitowanego w Disco Polo Music programu "Czym chata bogata - tak mieszkają gwiazdy disco polo". Cały odcinek z udziałem lidera grupy Effect dostępny jest na platformie Polsat Go i Polsat Go Box.

  Galeria zdjęć:
  Plik Effect---Jak-mieszka-3.png
  Plik Effect---Jak-mieszka-2.png
  Plik Effect---Jak-mieszka-11.png
  Plik Effect---Jak-mieszka-10.png
  Plik Effect---Jak-mieszka-9.png
  Plik Effect---Jak-mieszka-8.png
  Plik Effect---Jak-mieszka-7.png
  Plik Effect---Jak-mieszka-6.png
  Plik Effect---Jak-mieszka-5.png
  Plik Effect---Jak-mieszka-4.png
  Plik Effect---Jak-mieszka-1.png

  EFFECT - Ach Te Życie

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
  2. Rezygnacja z wesela za 100 tys. zł – Oto co zrobiła Joanna i zaskoczyła wszystkich
  3. "Diamentowa" Roksany Łasochy bije rekordy popularności! Skynova ma hicior, który zdeklasuje inne utwory disco polo?
  4. Tak brzmi na żywo legendarna grupa disco polo After Party! Nie daj życiu się” na żywo! Ten utwór kocha cała Polska?!
  5. Fani GO kochają! Andre zaskakuje nową balladą pt. "Cały Twój". Utwór stworzył na prośby fanów! Jak wyszło?!
  6. Czy Wapniaczka i Ten Gość ustalili właśnie 3 nowe rekordy? Czy ktoś ich pobije?
  7. Agbe numerem jeden? Jej hicior okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymała wyjątkową nagrodę!
  8. PREMIERA disco polo pt. "Kochaj mnie" z uwielbianymi postaciami z popularnego serialu "Chłopaki do Wzięcia" – Jarkiem, Bandziorkiem i Danusią

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie