2021-12-16T09:00:00+01:00 Dzieci Sławomira Świerzyńskiego sięgnęły po klasykę disco polo! Młodzi artyści przypomnieli słynne h https://disco-polo.info/uploads/news/dzieci-slawomira-swierzynskiego-siegnely-po-klasyke-disco-polo-mlodzi-artysci-przypomnieli-slynne-hity-zespolu-bayer-fulljpg.jpg

Dzieci Sławomira Świerzyńskiego sięgnęły po klasykę disco polo! Młodzi artyści przypomnieli słynne hity zespołu Bayer Full!

Redakcja , 16 Grudzień 2021  09:00
Dzieci Sławomira Świerzyńskiego sięgnęły po klasykę disco polo! Młodzi artyści przypomnieli słynne hity zespołu Bayer Full!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Brawurowe wykonanie wielkich hitów zespołu Bayer Full zachwyciło wielu fanów disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Brawurowe wykonanie wielkich hitów zespołu Bayer Full zachwyciło wielu fanów disco polo, którzy z sentymentem wspominają dawne czasy!

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!

Sławomir Świerzyński to znana postać w disco polo. Uwielbiany artysta na muzycznej scenie obecny jest już od 40 lat. Z tej okazji nasz bohater we współpracy z Telewizją Polską zorganizował huczny benefis na który zaprosił topowe gwiazdy polskiej i światowej muzyki rozrywkowej!

Reklama

Urodzinowa impreza odbyła się w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca. Pojawiły na niej zarówno młode gwiazdy disco polo, jak i te, z którymi Sławomir Świerzyński rozpoczynał tworzenie gatunku. To było naprawdę wzruszające wydarzenie, które w pamięci widzów pozostanie na długie lata!

Dzieci Sławomira Świerzyńskiego sięgnęły po twórczość zespołu Bayer Full

Pośród wielu wykonawców, którzy tego niezwykłego wieczoru zaprezentowali własne interpretacje znanych hitów Sławomira Świerzyńskiego były również jego dzieci! Nikola, Damian i Sebastian, czyli zespół Baby Full specjalnie na tę okoliczność przygotował dwa utwory z repertuaru swojego słynnego taty, które ćwierć wieku temu biły wszelkie rekordy popularności!

Młode gwiazdy disco polo wzięły na swój warsztat kawałki “Ciemnowłosa” i “Złotowłosa Anna”! Nikola wraz ze swoimi braćmi tchnęła w te utwory nowego ducha. Melodyjnych piosenek nawet po 25 latach nadal słucha się z nieskrywaną przyjemnością!

Reklama

Brawurowe wykonanie wielkich hitów zespołu Bayer Full zachwyciło wielu fanów disco polo, którzy z sentymentem wspominają dawne czasy. Nikola, Damian i Sebastian muzykę mają we krwi i tego nie da się ukryć!

Zobacz również: Wielka rewolucja w życiu znanego DJ-a! Artysta pragnie podbić scenę disco polo! Zobaczcie co przygotował!

Reklama

BABY FULL - Ciemnowłosa

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: BABY FULL - Ciemnowłosa
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Wielka rewolucja w życiu znanego DJ-a! Artysta pragnie podbić scenę disco polo! Zobaczcie co przygotował!
  2. Gorące kadry rozpalają internet! Angelika Żmijewska z duetu Topky odważnie odsłoniła ciało w skąpym bikini!
  3. Popularni producenci muzyczni odświeżyli nowy HIT disco polo! Klubowa produkcja Jokera zachwyciła fanów disco polo!
  4. Znana wokalistka disco polo zamknęła pewien rozdział życia! Natalia Siemieniecka z Top Girls chwali się wyjątkowym osiągnięciem!
  5. Zmiany personalne! To zagwarantuje sukces w świecie disco polo?!
  6. Gorąca nowość zespołu Avangarde podbija sieć! To nowy hit disco polo tegorocznego karnawału?!
  7. Popularna wokalistka disco polo rozpoczyna nowy rozdział życia?! Gwiazda przyłapana w studio nagraniowym! Wiemy czym zaskoczy!
  8. Cudowna Elwira Mejk pokazała swoje wdzięki i podzieliła się wyjątkową niespodzianką! Fani zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami