Reklama
Polecamy


Reklama

Jedną ze swoich wokalistek sześć razy wyrzucał z zespołu. Szczere wyznanie cesarza disco polo Sławomira Świerzyńskiego!

2019-07-14T18:01:00+02:00 Jedną ze swoich wokalistek sześć razy wyrzucał z zespołu. Szczere wyznanie cesarza disco polo Sławomira Świerzyńskiego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/jedna-ze-swoich-wokalistek-szesc-razy-wyrzucal-z-zespolu-szczere-wyznanie-cesarza-disco-polo-slawomira-swierzynskiego-1563118126.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Bywało gorąco…

Reklama

Takiej historii w świecie disco polo nie było. Jedna z wokalistek wracała do zespołu, aż sześć razy!

Zobacz również: Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!

Niedawno odbył się nasz jubileuszowy koncert w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia. Ale to dopiero początek niespodzianek, jakie Bayer Full szykuje fanom z okazji 35. lat istnienia grupy – mówi nam Sławomir Świerzyński i zapowiada, że niebawem na rynku ukaże się 22. płyta z nowymi utworami grupy, a 54., jeśli liczyć również te, które są zbiorami największych przebojów zespołu.

– Moje życie było piękne, bogate w koncerty, nagrody i wspaniałe spotkania z publicznością, ale momentami też bardzo trudne, bo spędzone poza domem… Jak się spojrzy do tyłu, to nie szkoda poświęceń, tylko tego, że ma się już tyle lat – śmieje się Sławek, podkreślając, że nie narzeka, bo wszyscy w rodzinie są zdrowi, a on już od lat jest szczęśliwy w małżeństwie z Renatą, pełniącą funkcję menadżera grupy. – Jak się razem pracuje, łatwiej się nawzajem rozumieć.

Zawsze wspieramy się i w życiu, i w pracy. Mam wspaniałą żonę. Dobraliśmy się pod każdym względem. Mamy zgodne charaktery, bardzo się kochamy i szanujemy – podkreśla wokalista. Jednak nie ze wszystkimi członkami grupy potrafi porozumieć się z równą łatwością… W końcu jest idealnie Najgorętsze relacje panują między liderem Bayer Full, a wokalistką Beatą Jasińską. – Nikt mi tak ciśnienia nie potrafi podnieść jak ona.

W ciągu 23 lat wyrzucałem ją już sześć razy! Za każdym razem niezbędna była interwencja Romana Matuszewskiego, który na szczęście wiedział, jak nas pogodzić – wspomina ze śmiechem Sławek.

Ostatecznie przez 35 lat grupy Bayer Full w składzie zespołu przewinęło się już ponad 50 osób, aż powstał idealny, rodzinny układ i do Beaty, Romana oraz Sławomira dołączyły dzieci lidera zespołu – Nikola Świerzyńska-Dutkiewicz, Damian Świerzyński i Sebastian Świerzyński. – Teraz jest tak, jak powinno być już zawsze.

Zobacz również: Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!

Mamy nadzieję, że dotrwamy tak do kolejnych jubileuszy – podsumowuje lider zespołu.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  2. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!
  3. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.