2019-07-14T18:01:00+02:00 Jedną ze swoich wokalistek sześć razy wyrzucał z zespołu. Szczere wyznanie cesarza disco polo Sławomira https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/jedna-ze-swoich-wokalistek-szesc-razy-wyrzucal-z-zespolu-szczere-wyznanie-cesarza-disco-polo-slawomira-swierzynskiego-1563118126.jpg

Jedną ze swoich wokalistek sześć razy wyrzucał z zespołu. Szczere wyznanie cesarza disco polo Sławomira Świerzyńskiego!

Redakcja , 14 Lipiec 2019  18:01

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Jedną ze swoich wokalistek sześć razy wyrzucał z zespołu. Szczere wyznanie cesarza disco polo Sławomira Świerzyńskiego!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Bywało gorąco…

Reklama

Takiej historii w świecie disco polo nie było. Jedna z wokalistek wracała do zespołu, aż sześć razy!

Zobacz również: Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!

Niedawno odbył się nasz jubileuszowy koncert w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia. Ale to dopiero początek niespodzianek, jakie Bayer Full szykuje fanom z okazji 35. lat istnienia grupy – mówi nam Sławomir Świerzyński i zapowiada, że niebawem na rynku ukaże się 22. płyta z nowymi utworami grupy, a 54., jeśli liczyć również te, które są zbiorami największych przebojów zespołu.

– Moje życie było piękne, bogate w koncerty, nagrody i wspaniałe spotkania z publicznością, ale momentami też bardzo trudne, bo spędzone poza domem… Jak się spojrzy do tyłu, to nie szkoda poświęceń, tylko tego, że ma się już tyle lat – śmieje się Sławek, podkreślając, że nie narzeka, bo wszyscy w rodzinie są zdrowi, a on już od lat jest szczęśliwy w małżeństwie z Renatą, pełniącą funkcję menadżera grupy. – Jak się razem pracuje, łatwiej się nawzajem rozumieć.

Zawsze wspieramy się i w życiu, i w pracy. Mam wspaniałą żonę. Dobraliśmy się pod każdym względem. Mamy zgodne charaktery, bardzo się kochamy i szanujemy – podkreśla wokalista. Jednak nie ze wszystkimi członkami grupy potrafi porozumieć się z równą łatwością… W końcu jest idealnie Najgorętsze relacje panują między liderem Bayer Full, a wokalistką Beatą Jasińską. – Nikt mi tak ciśnienia nie potrafi podnieść jak ona.

W ciągu 23 lat wyrzucałem ją już sześć razy! Za każdym razem niezbędna była interwencja Romana Matuszewskiego, który na szczęście wiedział, jak nas pogodzić – wspomina ze śmiechem Sławek.

Ostatecznie przez 35 lat grupy Bayer Full w składzie zespołu przewinęło się już ponad 50 osób, aż powstał idealny, rodzinny układ i do Beaty, Romana oraz Sławomira dołączyły dzieci lidera zespołu – Nikola Świerzyńska-Dutkiewicz, Damian Świerzyński i Sebastian Świerzyński. – Teraz jest tak, jak powinno być już zawsze.

Zobacz również: Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!

Mamy nadzieję, że dotrwamy tak do kolejnych jubileuszy – podsumowuje lider zespołu.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Bayer Full i Boys - Szalona blondynka
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna gwiazdeczka disco polo kusi imponującym biustem! Gorące zdjęcia znanej gwiazdy!
  2. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
  3. Nieziemskie wokalistki disco polo odważnie prezentują swoje ponętne ciało! Fani disco polo zachwyceni!
  4. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!
  5. Nowa gwiazda w świecie disco polo! Premierowy utwór Artysty podbija serca fanów! Klip nagrano w Niemczech!
  6. Wzruszające wyznanie miłości gwiazdora disco polo! Niesamowite nagranie Marty i Janusza Konopli

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami