Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
Jedną ze swoich wokalistek sześć razy wyrzucał z zespołu. Szczere wyznanie cesarza disco polo Sławomira Świerzyńskiego! | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

Jedną ze swoich wokalistek sześć razy wyrzucał z zespołu. Szczere wyznanie cesarza disco polo Sławomira Świerzyńskiego!

2019-07-14T18:01:00+02:00 Jedną ze swoich wokalistek sześć razy wyrzucał z zespołu. Szczere wyznanie cesarza disco polo Sławomira Świerzyńskiego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/jedna-ze-swoich-wokalistek-szesc-razy-wyrzucal-z-zespolu-szczere-wyznanie-cesarza-disco-polo-slawomira-swierzynskiego-1563118126.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Bywało gorąco…

Reklama

Takiej historii w świecie disco polo nie było. Jedna z wokalistek wracała do zespołu, aż sześć razy!

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!

Niedawno odbył się nasz jubileuszowy koncert w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia. Ale to dopiero początek niespodzianek, jakie Bayer Full szykuje fanom z okazji 35. lat istnienia grupy – mówi nam Sławomir Świerzyński i zapowiada, że niebawem na rynku ukaże się 22. płyta z nowymi utworami grupy, a 54., jeśli liczyć również te, które są zbiorami największych przebojów zespołu.

– Moje życie było piękne, bogate w koncerty, nagrody i wspaniałe spotkania z publicznością, ale momentami też bardzo trudne, bo spędzone poza domem… Jak się spojrzy do tyłu, to nie szkoda poświęceń, tylko tego, że ma się już tyle lat – śmieje się Sławek, podkreślając, że nie narzeka, bo wszyscy w rodzinie są zdrowi, a on już od lat jest szczęśliwy w małżeństwie z Renatą, pełniącą funkcję menadżera grupy. – Jak się razem pracuje, łatwiej się nawzajem rozumieć.

Zawsze wspieramy się i w życiu, i w pracy. Mam wspaniałą żonę. Dobraliśmy się pod każdym względem. Mamy zgodne charaktery, bardzo się kochamy i szanujemy – podkreśla wokalista. Jednak nie ze wszystkimi członkami grupy potrafi porozumieć się z równą łatwością… W końcu jest idealnie Najgorętsze relacje panują między liderem Bayer Full, a wokalistką Beatą Jasińską. – Nikt mi tak ciśnienia nie potrafi podnieść jak ona.

W ciągu 23 lat wyrzucałem ją już sześć razy! Za każdym razem niezbędna była interwencja Romana Matuszewskiego, który na szczęście wiedział, jak nas pogodzić – wspomina ze śmiechem Sławek.

Ostatecznie przez 35 lat grupy Bayer Full w składzie zespołu przewinęło się już ponad 50 osób, aż powstał idealny, rodzinny układ i do Beaty, Romana oraz Sławomira dołączyły dzieci lidera zespołu – Nikola Świerzyńska-Dutkiewicz, Damian Świerzyński i Sebastian Świerzyński. – Teraz jest tak, jak powinno być już zawsze.

Zobacz również: Prawdziwe gwiazdy disco polo polecają - 'ta produkcja może stać się bestsellerem'!

Mamy nadzieję, że dotrwamy tak do kolejnych jubileuszy – podsumowuje lider zespołu.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niesamowita metamorfoza Artysty disco polo! Gwiazdor opublikował zdjęcie sprzed lat!
  2. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!
  3. Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.