Reklama


Reklama

Córka cesarza disco polo w objęciach znanego wokalisty!

2019-08-21T22:01:00+02:00 Córka cesarza disco polo w objęciach znanego wokalisty! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/corka-cesarza-disco-polo-w-objeciach-znanego-wokalisty-1566409502.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Do sieci trafił materiał wideo zza kulis wielkiej telewizyjnej imprezy! Córka uwielbianej ikony disco polo dała się porwać do tańca

Reklama

Gwiazdy disco polo nie mogą narzekać na brak zajęć i okazji do zabawy, również w czasie festiwali! Korzystając z okazji i chwili wolnego artyści dali się porwać do tańca. 

Zobacz również: Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.

Choć nie każdy chce w to wierzyć, to wiele zespołów w branży disco polo zarówno na scenie jak i poza nią utrzymuje ze sobą relacje przyjacielskie. Zarówno wokaliści jak i wokalistki, czy grupy taneczne. Przykładem takiej relacji jest znajomość Nikoli Świerzyńskiej i Kordiana. Artyści znają się nie tylko ze sceny, ale również z backastage'u, kiedy to mają okazję ze sobą porozmawiać, czy potańczyć jak to miało miejsce w Mrągowie! 

W czasie trwania wielkiej telewizyjnej imprezy pod hasłem Festiwal Weselnych Przebojów artyści nie tylko występowali przed publicznością, ale również sami bawili się przy największych przebojach muzyki tanecznej. Były śpiewy i tańce. Kordian - góral z krwi i kości, który na rynku muzyki disco polo & dance dał się poznać z bardzo żywiołowych produkcji i ognistego temperamentu zdecydował się wykorzystać czas na backastage'u i wziął do tańca Nikolę, z grupy Baby Full. 

Córka cesarza disco polo - Sławomira Świerzyńskiego - nie kryła zadowolenia! Młoda wokalistka dorastała przy przy muzyce weselnej więc taniec ma we krwi. 

Zarówno Nikola jak i Kordian niejednokrotnie w rozmowie z nami powtarzali, że wszystko co robią, co tworzą powstaje z miłości do muzyki, która jak się okazuje od wieków łączy pokolenia. W dodatku jest bardzo mocnym ogniwem, wiążącym ze sobą wiele przyjaźni i znajomości. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna wokalistka disco polo udostępniła czarujące zdjęcie w sieci! Opis zadedykowała mężczyznom!
  2. Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!
  3. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.