2020-06-30T07:30:00+02:00 Sławomir Świerzyński (Bayer Full) jest w kropce! Komu przekaże swój spadek? https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/kto-odziedziczy-ich-rodowy-skarb-1592653156.jpg

Sławomir Świerzyński (Bayer Full) jest w kropce! Komu przekaże swój spadek?

Redakcja , 30 Czerwiec 2020  07:30
Sławomir Świerzyński (Bayer Full) jest w kropce! Komu przekaże swój spadek?
Źródło zdjęć: facebook.com/ZespolBabyFull
Reklama

Pytałem dzieci, które z nich chciałoby go odziedziczyć, ale Damian, Nikola i Sebastian uznali, że to powinna być moja decyzja. No i jestem w kropce

Reklama

Ten zegarek jest w ich rodzinie od kilkudziesięciu lat. – Dziadek Stanisław Moczydłowski otrzymał go w 1940 r. Dekadę później zaczęła go nosić moja mama. Z czasem uznała, że jest dla niej zbyt duży i ofiarowała go mężowi – mojemu tacie.

Zobacz również: Ważne przesłanie! Najsłynniejsi bracia w disco polo szczerze o stracie!

Ten nosił go, aż wysłużony mechanizm odmówił posłuszeństwa – wyjaśnia w rozmowie z „Na żywo” Sławomir Świerzyński. Lider grupy Bayer Full postanowił, że tak cenna rodzinna pamiątka nie może leżeć nieużywana w szufladzie i zaniósł zegarek do zegarmistrza. – Trudno było znaleźć fachowca, który podjąłby się zrekonstruowania precyzyjnej maszynerii czasomierza – opowiada artysta. W końcu tego zadania podjął się przyjaciel artysty.

Przy czym zaznaczył, że naprawa potrwa i będzie kosztowna, gdyż niezbędne jest sprowadzenie oryginalnych, szwajcarskich części. – Po roku odebrałem moje cudo, płacąc 1200 zł za przywrócenie go do formy – wyjaśnia gwiazdor. Od tamtej pory się z nim nie rozstaje. Już teraz zastanawia się, komu zostawić w spadku ten rodowy skarb? – Pytałem dzieci, które z nich chciałoby go odziedziczyć, ale Damian, Nikola i Sebastian uznali, że to powinna być moja decyzja. No i jestem w kropce. Może przekażę go jednemu z wnucząt? – rozważa.

Ale do końca swoich dni nie zamierza się z nim rozstawać. Jedyny kłopot, że piosenkarz często zapomina go nakręcać i wtedy mechanizm staje w miejscu… ale nie chcę innego – podsumowuje Świerzyński.

Zobacz również: W sieci zawrzało! Uwielbiana gwiazda disco polo odsłoniła biust! Aż kipi od komentarzy!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Znany duet disco polo powraca z nowym hitem?! Zakochani wniebowzięci! Klip powstał w Dąbrowicach!
  2. Wielka premiera grupy Masters! Paweł Jasionowski podbije tą produkcją listy przebojów?!
  3. Znany Artysta disco polo w towarzystwie półnagich kobiet! Od tych widoków robi się gorąco!
  4. Radosna nowina! Daj to Głośniej celebrują ważną rocznicę. Artyści przyszykowali moc niespodzianek dla fanów!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama