Reklama
Polecamy


Reklama

Disco polo wygrało z hejtem? Fani zdobyli się na niecodzienny krok!

2019-06-10T15:30:00+02:00 Disco polo wygrało z hejtem? Fani zdobyli się na niecodzienny krok! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/disco-polo-wygralo-z-hejtem-fani-zdobyli-sie-na-niecodzienny-krok-1560169957.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: fb.com/anmastudioreklana / facebook.com/formacja.power.play
Reklama


Ogólna

Chyba nikt tego się nie spodziewał?!

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że disco polo rządzi się swoimi prawami. Choć ludzie twierdzą, że nie słuchają tego typu muzyki, to każdy zna i o dziwo nikt nie potrafi się zabawiać na weselu bez chociażby kilku piosenek disco polo.

Zobacz również: Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!

W ostatnim czasie Sylwester Gazda, lider zespołu Power Play otrzymał jeden z lepszych prezentów od swoich fanów. Mianowicie był to list, ale inny od pozostałych: - Chłopaki, Z racji iż wychowani jesteśmy na muzyce disco polo starej daty typu: Akcent, Boys, Classic itp. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że pojawił się zespół Power Play, który dodał świeżości (Niepowtarzalny styl) w muzyce disco polo. Wasza twórczość jest jedyna w swoim rodzaju. Nam osobiście dajecie Powera w wielu dziedzinach życia. PS. Dziękujemy, ze jesteście.

Wierni fani Ania i Michał. Trzeba przyznać, że jest to bardzo nieszablonowy sposób ze strony fanów, na sprawienie artyście tak niebywałej radości. Formacja Power Play faktycznie wchodząc w świat disco polo, wprowadziła niemałe zamieszanie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo gościnnie w programie Taniec z Gwiazdami! Artysta zaśpiewa swój wielki hit!

Panowie wyróżniają się na tle od pozostałych zespołów disco polo, a ma koncertach mają świetne flow i interakcje z fanami, którzy licznie przybywają.

Jaka jest wasza ulubiona piosenka od grupy Power Play?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo gościnnie w programie Taniec z Gwiazdami! Artysta zaśpiewa swój wielki hit!
  2. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  3. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.