O tym się mówi

Pan młody zaśpiewał z Power Play na weselu! Mamy nagranie!

Pan młody zaśpiewał z Power Play na weselu! Mamy nagranie!
Dodaj nas do ulubionych w Google
Zgłoś błąd

Power Play pokazał nagranie z wesela, na którym pan młody wychodzi na środek parkietu i śpiewa razem z zespołem. Sylwester Gazda zszedł na drugi plan.

Reklama

Pan młody zaśpiewał z zespołem Power Play na własnym weselu i formacja Sylwestra Gazdy pokazała to nagranie w sieci. Na filmie bohater wieczoru wychodzi na środek parkietu, staje obok muzyków i razem z wokalistą wykonuje jeden z największych przebojów zespołu. Weselni goście przyjęli ten moment entuzjastycznie, a pan młody nie ograniczył się do kilku słów w refrenie, tylko poprowadził całe wykonanie ramię w ramię z zespołem. To jedno z tych nagrań z weselnego parkietu, które pokazuje, jak wygląda występ Power Play, kiedy publiczność przestaje być tylko publicznością.

Pan młody zaśpiewał z Power Play na weselu

Do publikacji zespół dodał krótki podpis:

Reklama

„Młody śpiewa! Co ma być to będzie!"

„Co ma być to będzie" to jednocześnie tytuł jednego z najbardziej rozpoznawalnych utworów Power Play, który na weselach i festynach należy do stałego repertuaru zespołu. Sylwester Gazda oddał w tym momencie mikrofon panu młodemu, sam zostając przy drugim planie wokalnym.

Nagranie Power Play z wesela i komentarz zespołu

Zespół z Zamościa gra na weselach od początku działalności i takie sytuacje należą do znaków firmowych jego koncertów. Sylwester Gazda jest wokalistą, liderem oraz autorem tekstów i muzyki Power Play, więc utwory, które wykonuje na parkiecie, są w całości jego kompozycjami. Publikacja nagrania z wesela to dla zespołu forma pokazania, jak wygląda jego występ z perspektywy gości, a nie ze scenicznego oświetlenia.

Reklama

Power Play na weselach i imprezach w 2026 roku

Letni grafik Power Play jest w tym roku wyjątkowo gęsty. Sam lipiec 2026 przyniósł zespołowi piętnaście występów w całej Polsce, od Kaszub przez Mazowsze aż po Śląsk, a w kilku terminach formacja zagrała po dwa koncerty tego samego dnia. Do tego dochodzą wesela i imprezy zamknięte, na których zespół pojawia się poza oficjalnym harmonogramem plenerowym. Nagranie z panem młodym powstało właśnie przy takiej okazji.

Power Play powstał w 2001 roku w Zamościu, a jego liderem, wokalistą i kompozytorem jest Sylwester Gazda. Zespół ma na koncie pięć albumów, a jego pierwszym dużym przebojem była piosenka „Zawsze coś (oj tam, oj tam)" z 2011 roku. Najnowszą propozycją formacji jest wakacyjna „Czika", która trafiła do sieci w czerwcu 2026 roku.

Reklama

Oglądaj

Oglądaj
Zobacz teledysk "Power Play - Czika"
Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz TOP 20 disco polo
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku. Publikuje również wybranie artykuły na Onet.pl oraz WP.pl
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Udostępnij:
Power Play
Power Play Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje. Wszystko o Power Play