2017-11-17T16:00:00+01:00 „DISCO GARY czyli Rodzinne pary” – nowość POLO TV W każdym odcinku rywalizować będą dwuosobowe drużyny, składające się z członków rodzin. Ich zmagania oceniać będzie jury https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/disco-gary-czyli-rodzinne-pary-nowosc-polo-tv-1510930199.jpg Disco-Polo.info

„DISCO GARY czyli Rodzinne pary” – nowość POLO TV


Autor: Goliat, 17 Listopad 2017  16:00
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Polo Tv

W każdym odcinku rywalizować będą dwuosobowe drużyny, składające się z członków rodzin. Ich zmagania oceniać będzie jury

„DISCO GARY czyli Rodzinne pary” – nowość POLO TV
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Oficjalnie! Roztańczony PGE Narodowy 2025 w Polsacie! Gigantyczna impreza z udziałem gwiazd disco polo, popu i rapu
  2. Romantyczna premiera New Fire coraz bliżej! ”Kochana powiedz”! Posłuchaj przedpremiery!
  3. Premiera: Góralskie rytmy w disco polo? ”Zakręcona górolecka” MR GÓRALA robi furorę w sieci
Reklama

„DISCO GARY, czyli Rodzinne pary” to show kulinarne, w którym najważniejsza jest dobra zabawa i uśmiech. Dwie „rodzinne pary” rywalizować będą w pięciu konkurencjach: trzech o tematyce kulinarnej, jednej sprawnościowej oraz jednej merytorycznej. W każdym odcinku rywalizujące duety będą zaopatrywać się w potrzebne produkty w zaaranżowanej spiżarni sieci GROSZEK. Na wszystkich uczestników czekają nagrody w postaci sprzętu AGD Manta Kitchen.

W jury zasiądzie szef kuchni Marcin Budynek oraz gwiazdy muzyki dyskotekowej, m.in. Piękni i Młodzi, Czadoman, Mig, Boys, Etna, Basta, Mejk, Bqll i Weekend. Program poprowadzi Edyta Folwarska.

Premierowe odcinki programu „DISCO GARY, czyli Rodzinne pary” będą nadawane od 18 listopada w każdą sobotę o godz. 18:00. Powtórki będzie można obejrzeć w niedziele o godz. 15:35, w poniedziałki o godz. 20:00 oraz w piątki o godz. 16:00. Przez cały tydzień na antenie POLO TV emitowane będą „Smaki Dnia” – krótkie podsumowania ostatniego odcinka „DISCO GARÓW”, z najśmieszniejszymi scenami i najbardziej ekscytującymi momentami.

Główny Partner Programu: Eurocash, organizator sieci sklepów spożywczych GROSZEK Partnerzy: Manta Kitchen, Solgaz Patroni medialni: „Super Express”, Radio VOX FM, Beszamel.pl

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Soleo z romantyczną premierą ”Z Tobą Się Czuję” – emocjonalny projekt Kamila Jaworskiego z wyjątkowej okazji
  2. Wojtek „Levelon” Sarwa z Menelaos zaliczył koncertową wpadkę – fani nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli!
  3. Łobuzy świętują 10-lecie i szykują coś wielkiego! Sezon plenerowy 2025 rusza z przytupem
  4. Premiera płyty Dżasty przyciąga uwagę fanów – debiutancki album „Bez Ciebie” już dostępny!
  5. Żona gwiazdy disco polo zachwyca na urlopie! Karolina Rosińska olśniewa fanów urodą
  6. Nowość od Blondi! ”Dla Ciebie” rozgrzało serca fanów podczas koncertu w Wnory Wiechy
  7. Mega premiera: Taneczna petarda od MASSiVE! ”Góraleczka” powraca w nowym stylu i robi furorę
  8. Zespół Max zaskakuje nowym brzmieniem! „Diamentowe Oczy” to mocna premiera disco polo w klubowym stylu
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły