Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-04-23T11:47:00+02:00 Tajemnicza siostra Klara w towarzystwie księdza Andrzeja podbija rynek disco polo! Zobaczcie nagranie VIDEO! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/04/tajemnicza-siostra-klara-w-towarzystwie-ksiedza-andrzeja-podbija-rynek-disco-polo-zobaczcie-nagranie-video-hitem-internetu-1524430304.jpg
Reklama

Tajemnicza siostra Klara w towarzystwie księdza Andrzeja podbija rynek disco polo! Zobaczcie nagranie VIDEO! Ich śpiew i tańce hitem internetu?!

Redakcja , 23 Kwiecień 2018  11:47
Tajemnicza siostra Klara w towarzystwie księdza Andrzeja podbija rynek disco polo! Zobaczcie nagranie VIDEO! Ich śpiew i tańce hitem internetu?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Tak przebojowej siostry zakonnej w naszej branży disco polo & dance jeszcze nie było! Bystra, zabawna i niebywale wygadana

Reklama

Tak przebojowej siostry zakonnej w naszej branży disco polo & dance jeszcze nie było! Bystra, zabawna i niebywale wygadana! Swą osobą bawi gości weselnych, do których nierzadko musi pokonać setki kilometrów. Ludzie ją uwielbiają, a ona sama przyznaje, że sprawia jej to radość. "Klara to jednak klara zabójczo piękna"; "bojowa zakonnica"; "Najlepsza"; - komentują jej osobę fani

Siostra Klara potrafi rozweselić niejednego ponuraka. Co ważne, na uroczystościach pojawia się w towarzystwie wiodącego prym księdza Andrzeja, który to już kilka miesięcy temu szturmem podbił branże disco polo. 

Siostra Klara i Ks. Andrzej

Duet idealny? Siostra Klara z Księdzem Andrzejem nie tylko bawią gości weselnych. Potrafią dobrze zjeść, wypić, a jak trzeba to nawet zatańczą. Jest to z pewnością najbardziej rozrywkowy duet duchowny, który nie kryje się z dobrą zabawą i choć niektórzy widzą ich po raz pierwszy - to wielu odbiorców zna ich z formacji AM, którą tworzą wspólnie z Michałem Jagodzińskim. 

AM- Taniec Ks. Andrzeja- HIT Wesela- Jabłonowo 2017

W serwisie YouTube obecnie prym wiodą m.in. nagrania z przyjęcia weselnego, podczas którego wokalista zespołu (Andrzej Kliczkowski) w roli księdza spowiada pana młodego. Jeden z filmików przekroczył 1,6 mln wyświetleń natomiast drugi ponad dwa miliony co jest swego rodzaju ewenementem wskazującym na to, że projekt AM nie odbiega zainteresowaniem od obecnie topowych artystów, którym dotrzymują swoją pracą i projektami kroku.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Miliony wpadły na konto gwiazdorów disco polo. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.
  2. Fani zachwyceni nowością! Genialna 'Ruda' podbija rynek disco polo?!
  3. Artystki disco polo pokazały prawdziwą klasę! Czy utwór w ich interpretacji stanie się przebojem?
  4. Konto Artystek disco polo - Top Girls pęka w szwach! Gwiazdy wzbogaciły się o kilka milionów!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej