Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-07-05T20:20:00+02:00 Mistrzyni świata w wykrywaniu kłamstw - poznajcie Siostrę Klarę, gwiazdę muzyki disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/07/mistrzyni-swiata-w-wykrywaniu-klamstw-poznajcie-siostre-klare-gwiazde-muzyki-disco-polo-1530801130.jpg
Reklama

Mistrzyni świata w wykrywaniu kłamstw - poznajcie Siostrę Klarę, gwiazdę muzyki disco polo!

Redakcja , 05 Lipiec 2018  20:20
Mistrzyni świata w wykrywaniu kłamstw - poznajcie Siostrę Klarę, gwiazdę muzyki disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook Zespół AM
Reklama

Choć na rynku muzyki disco polo jest już od kilku miesięcy to i tak nieprzerwanie zaskakuje

Reklama

Siostra Klara na rynku muzyki disco polo pojawiła się już jakiś czas temu i jak widać, nieprzerwanie zaskakuje. Działa u boku Księdza Andrzeja, którego popularność zaskoczyła wielu internatów. 

Oto ONA

Osoba, która wykonuje pracę co najmniej dwunastu osób - a przynajmniej za ks. Andrzeja  - poinformował zespół AM, dodając, że Siostra Klara to fachowiec w wielu sferach. 

Wykwalifikowany specjalista w dziedzinie finansów, negocjacji oraz muzyki disco polo Mistrzyni świata w wykrywaniu kłamstw bez użycia tachografu i alkoholu bez użycia alkomatu.

Kim zatem jest Siostra Klara, która nie tylko bawi swoją żywiołowością, ale również sprawdza się doskonale w innych sferach? Odpowiedź jest prosta - członkiem równie energetycznej grupy disco polo, która działa również w branży weselnej. 

Jak się okazuje Siostra Klara z Księdzem Andrzejem to projekt, który powstał z inicjatywy Andrzeja Kliczkowskiego z zespołu AM. W roli Klary odnalazł się idealnie drugi wokalista - Arkadiusz Weran. Okazuje się, że panowie potrafią nie tylko dobrze grać, ale również bawić ludzi.

Zobacz również: Tajemnicza siostra Klara w towarzystwie księdza Andrzeja podbija rynek disco polo!

Nowo powstały projekt sukcesywnie rośnie w siłę. Jak udało nam się dowiedzieć, narzeczeni dzwoniąc i pytając o termin weselny, dopytują, czy na uroczystości pojawi się również Klara. Czym to oznacza, że Siostra Klara zawojuje również branże muzyki disco polo? Jedno jest pewne - internauci obserwują jej poczynania! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielki przebój grupy Classic ponownie podbija sieć! Wszystko za sprawą fenomenalnego wykonania!
  2. Ognista produkcja disco polo trafiła do sieci! Uwaga jest bardzo gorąco.
  3. Magda Narożna wygląda jak milion dolarów! Fanom opadną szczęki po publikacji królowej disco polo.
  4. Magda Narożna szokuje fanów! Królowa disco polo pożegnała się ze swoim znakiem rozpoznawczym!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej