Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-07-02T17:33:00+02:00 Zespoł AM - Salon Euro Auto | Video | PREMIERA https://disco-polo.info/uploads/news/2017/07/zespol-am-salon-euro-auto-video-premiera-1498951541.jpg
Reklama

Zespoł AM - Salon Euro Auto | Video | PREMIERA

Redakcja , 02 Lipiec 2017  17:33
Zespoł AM - Salon Euro Auto | Video | PREMIERA
Źródło zdjęć: materiały własne / prasowe
Reklama

Kolejna współpraca zespołu AM z firmą Euro Auto Stefaniak zaowocowała smakowitym kąskiem! Zobaczcie nowość pt. "Salon Euro Auto". Jest sztos?!

Reklama

Tak! Tak! Tak! - ta nowość to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji, które miały miejsce w ostatnich miesiącach! 

Panowie z zespołu AM nie mają sobie równych.

Po ostatnich bardzo dobrych produkcjch jak "Dawaj Dawaj" czy "Kocham Cię" zespół nie spoczął na laurach i przygotował teledysk dla salonu Aut używanychEuro Auto Stefaniak, który jest na rynku od ponad 20 lat!

Klip powstał do piosenki "Salon Euro Auto" i realizowany  był w czerwcu przez niezawdonego w swoich fachu -Piotrka Gajewskiego z Wyrzyska. Trzeba przyznać, że całość prezentuje niesamowity poziom, tym bradziej że wzięły w nim udział m.in. osoby znane już ze szklanego ekranu. w tym: Paulina Kania - którą mogliście już zobaczyć w poprzedniej produkcji oraz wodzianka Kuby Wojewódzkiego - Angelika Wachowiak. Dziewczyny wcieliły się w rolę sekretarek, które z sukcesem sprzedały jedno z wielu dostępnych aut.

W teledysku orpócz pięknych pań, udział wzięli również przystojni mężczyźni. Jednym z nich jest znany z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” emitowanym na antenie telewizji TTV Artur Kotoński. Nieokiełznany pan domu wcielił się w rolę klienta, który poszukiwał swojego wymarzonego samochodu. Czy taki znalazł? Swój udział w tej produkcji miał również właściciel salonu aut używanych – Karol Stefaniak. Radosny i bardzo sympatyczny facet, przed którym motoryzacja nie ma tajemnic. O samochodach wie wszystko!

Teledysk Rataje Rondo-Lider w promowaniu przedsiębiorczości. Promocja naszej firmy, gminy i regionu.  Nie od dzisiaj wspieramy lokalny biznes oraz promujemy nasz piękny powiat- Szwajcarię Chodzieską. - poinformował Euro-Auto Stefaniak

Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie, w które został zaangażowany zespół disco polo. Czy ta produkcja okaże się hitem?! 

Jako ekipa serwisu disco-polo trzymamy kciuki za sukces! 

Polecamy nowość! 

Zobaczcie również reportaż z planu zdjęciowego! 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Takiej produkcji w disco polo jeszcze nie było! Klip nagrany w Dubaju! To trzeba zobaczyć!
  2. Fani zachwyceni nowością! Genialna 'Ruda' podbija rynek disco polo?!
  3. Gwiazdy idą po sukces?! Znane żeńskie trio disco polo przygotowało nowość!
  4. 'Co to za dziewczyna' nowym hitem disco polo?! Posłuchajcie gorącej premiery z gwiazdami internetu!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej